search
Veiksmīgu iepirkšanos!              

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

RH356A Rupes SCORPIO - Orbitālā slīpmašīna

RH356A Rupes SCORPIO - Orbitālā slīpmašīna

Informācija par preci

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā8.10 EUR
Rīgas rajonā8.10 EUR
Rajonu centros9.96 EUR
Pārējā Latvijā9.96 EUR

140.00 EUR


Cena uz 2020-06-07
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Jauna dizaina kompaktā vibrējoši- rotējošā Scorpio sērijas slīpmašīna paredzēta virkne darbu veikšanai autokrāsošanas darbnīcā, piem. vecā krāsojuma slīpēšanai, PE špakteles, gruntsmateriālu un skārda slīpēšanai, lakas slīpēšanai pirms pulēšanas. Instruments iespējams ar 3mm, vai 6 mm, vai 9mm ekscentra gājienu, kuru optimāli izvēlas atkarībā no konkrēta materiāla vai virsmas slīpēšanas īpašībām.

Šīs slīpmašīnas priekšrocības ir nelielais svars un jauda, kas atvieglo darba procesu. Piemērota pieslēgšanai purekļu nosūcējam. Slīpēšanas diska bloķēšanas svira ļauj nomainīt disku pāris

sekundēs. Slīpēšanas diska vibrējošās un rotācijas kustību apvienojums ievērojami paaugstina šī instrumenta darba ražību un slīpēšanas precizitāti. Regulāri pirms darba uzsākšanas ieteicams gaisa ievadā iepilināt dažas piles pneimoinstrumentu eļļas, vai pievienot automātisko eļļotāju.

Dia: 150mm Revs: 0 - 11500RPM Orbit: 6.0mm 

 

© Visas tiesības paturētas! Zauers Latvia SIA
Informācija pārpublicēšanā obligāti jābūt atsaucei uz Zauers.lv. Visas cenas norādītas iekļaujot PVN, bez piegādes. Piegādes maksas precēm tiek noteikta pēc piegādes vietas. Saņemot preci Zauers.lv birojā par piegādi nav jāmaksā. Preču piedāvājums un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Zauers.lv preču apraksti tiek veidotie pēc ražotāju un ražotāju pārstāvju/noliktavu sniegtās informācijas. Preču pieejamība tiek saskaņota ar veikala noliktavas atlikumu un piegādātāju noliktavas atlikumiem reizi dienā automātiski, ja automātiska saskaņošana nav iespējama, tad tas tiek darīts manuāli ejot cauri preču grupām prioritārā secībā. Katras preces precīzu pieejamību Jūs, jebkurā Zauers.lv darba laikā, varat noskaidrot sazinoties ar mūsu konsultantiem.

 

   • "Zauers Baltic" SIA
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]