search
Veiksmīgu iepirkšanos!              

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Blaupunkt SJV601 USED

Blaupunkt SJV601 USED

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas

55.49 EUR


Cena uz 2021-10-21
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2021-10-21 18:10
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ietilpīga sulas tilpne
Visa sula, kuru Jums pagatavo Blaupunkt SJV601 sulas spiede, sakrājas atsevišķi stāvošā sulas tilpnē, kuras tilpums ir 1000 ml. Ar šādu tilpumu vienā reizē Jūs varat pagatavot garšīgu un veselīgu dzērienu veselai draugu kompānijai. Tas ir ļoti ērti, jo nav nepieciešamības pārtraukt sulas pagatavošanas procesu un tērēt laiku, lai pārlietu šķidrumu no viena konteinera citā. Šāda tilpne ievērojami atvieglo sulas spiedes tīrīšanas procesu.

Iekraušanas atvere
Blaupunkt SJV601 sulas spiedes lielajā iekraušanas atverē ar diametru 85 mm ir iespējams ielikt veselus ābolus, persikus, tomātus vai citus apjomīgus augļus un dārzeņus. Sulas spiede lieliski tiks galā ar savu uzdevumu, pagatavojot svaigu un veselīgu sulu. Neaizmirstiet pirms tam nomizot dārzeņus un izņemt kauliņus no augļiem, lai iegūtu maksimāli kvalitatīvu un garšīgu sulu.

Atslēgšanās pārkaršanas gadījumā
Blaupunkt SJV601 sulas spiedes mehānisms ir pasargāts no spēcīgas pārkaršanas. Sasniedzot noteiktu temperatūru, mehānisms pats atslēdzas un pēc neilga laika to var atkal iedarbināt. Jums atliek vien sagādāt sulīgus augļus, dārzeņus vai ogas, pretī saņemot atspirdzinošu sulu.

Aizsardzība no nejaušas ieslēgšanas
Traumas, kuras var saņemt nejaušas sulas spiedes ieslēgšanas gadījumā, vairs nav bīstamas ne Jums, ne bērniem! Tas tiek nodrošināts, pateicoties Blaupunkt SJV601 sulas spiedes funkcijai „aizsardzība no nejaušas ieslēgšanas”. Sulas spiedes mehānisms nesāks darboties, līdz ko Jūs cieši neaiztaisīsiet vāku un nenospiedīsiet attiecīgo pogu.

Atkritumu tvertnes tilpums
Īpaši ietilpīgā 1.0 l biezumu tilpne Blaupunkt SJV601 sulas spiedē ir piemērota atkritumiem, kuri paliek pāri no augļiem, dārzeņiem vai ogām. Tas atvieglo ierīces tīrīšanas procesu un saglabā tīrību Jūsu virtuvē. Gatavojot svaigu un veselīgu sulu lielai kompānijai, Jums nevajadzēs pārtraukt sulas pagatavošanas procesu, jo visi biezumi un atkritumi no augļiem, dārzeņiem un ogām uzkrāsies vienā konteinerā, kuru ir viegli iztukšot un mazgāt.

Jauda
Blaupunkt SJV601 sulu spiede – vajadzīgs palīgs saimniecībā. Ar jaudīgo 400 W un zema patēriņa sulu spiedi Jūs varēsiet efektīvi un bez problēmām izspiest sulas ar jebkuru garšu no visdažādākajiem augļiem un dārzeņiem.  

 

© Visas tiesības paturētas! Zauers Latvia SIA
Informācija pārpublicēšanā obligāti jābūt atsaucei uz Zauers.lv. Visas cenas norādītas iekļaujot PVN, bez piegādes. Piegādes maksas precēm tiek noteikta pēc piegādes vietas. Saņemot preci Zauers.lv birojā par piegādi nav jāmaksā. Preču piedāvājums un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Zauers.lv preču apraksti tiek veidotie pēc ražotāju un ražotāju pārstāvju/noliktavu sniegtās informācijas. Preču pieejamība tiek saskaņota ar veikala noliktavas atlikumu un piegādātāju noliktavas atlikumiem reizi dienā automātiski, ja automātiska saskaņošana nav iespējama, tad tas tiek darīts manuāli ejot cauri preču grupām prioritārā secībā. Katras preces precīzu pieejamību Jūs, jebkurā Zauers.lv darba laikā, varat noskaidrot sazinoties ar mūsu konsultantiem.

 

   • "Zauers Baltic" SIA
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]