search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars K1000 Mirror Glaze Unigrit Sanding Block for removing paint defects sags runs (1000 grit) (6x3x2cm) (USA)

Meguiars K1000 Mirror Glaze Unigrit Sanding Block for removing paint defects sags runs (1000 grit) (6x3x2cm) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

34.15


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: K1000

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Meguiar K1000 spoguļglazūras slīpēšanas blokam ir 1000 smilšpapīrs ar precīzām un vienmērīgām smilšpapīra daļiņām, kas atstāj gludu, vienmērīgu slīpēšanas rakstu, ko ir viegli tīrīt un pulēt līdz nevainojamai apdarei. Lieliski piemērots, lai pilnībā noņemtu noskrējienus, noslīdējumus un citus nelielus, izolētus defektus uz jebkuras krāsas virsmas. Slīpēšanas blokam no visām pusēm ir automašīnas smilšpapīrs, un to var veidot, lai apstrādātu jebkuru leņķi, izliekumu vai grūti sasniedzamu virsmu. 

Drošs un efektīvs uz visām krāsojuma virsmām, ieskaitot caurspīdīgas krāsas. Lai iegūtu ideālus rezultātus, kā smērvielu izmantojiet Meguiar’s M34 Mirror Glaze Final Inspection.
1000 graudains smilšpapīra bloks ir lieliski piemērots, lai pilnībā noņemtu noskrējienus, noslīdējumus un citus nelielus, izolētus defektus uz jebkuras krāsas virsmas.


Automašīnas smilšpapīrs ir aptīts ap bloku, kuru var veidot tā, lai tas apstrādātu jebkuru leņķi, izliekumu vai grūti sasniedzamu virsmu
Precīzas, viendabīgas smilšu daļiņas atstāj gludu un vienmērīgu slīpēšanas rakstu, ko ir viegli tīrīt un pulēt līdz nevainojamai apdarei
Drošs un efektīvs lietošanai uz visām krāsojuma virsmām, ieskaitot caurspīdīgas krāsas
Ideāliem rezultātiem izmantojiet Maguire M34 Mirror Glaze Final Inspection kā smērvielu

Ražotāja kods:

K1000

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]