search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars D15601 Syntetic X-Press Spray Wax Easy & Fast Effestive Paint Protection Hi Gloss 3.78L (USA)

Meguiars D15601 Syntetic X-Press Spray Wax Easy & Fast Effestive Paint Protection Hi Gloss 3.78L (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

52.65


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: D15601 

https://www.youtube.com/watch?v=JrHrtQIgbno

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

 • Viegli lietojama migla, noslaukiet dziļu spīdumu un noturīgu aizsardzību
 • Rada dziļu, tumšu "slapja izskata" spīdumu
 • Var uzklāt tiešos saules staros, un uz plastmasas apdares žūst caurspīdīgi
 • Hidrofobiskā polimēru tehnoloģija™ ļauj mitrumam izkliedēt un norullēt no vaskotas krāsas
 • Var uzklāt uz mitras vai sausas krāsas


Instrukcijas


Kārtīgi sakratiet. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet uz tīras virsmas. Strādājiet mazās daļās.
Ātri uzklājiet (izsmidziniet) produktu uz virsmas ar tīru Meguiar’s Ultimate Wipe® detalizācijas lupatiņu (M9910), berzējiet un nekavējoties noņemiet to no virsmas ar citu tīru Ultimate Wipe® detalizācijas lupatiņu.
Neļaujiet produktam nožūt uz virsmas. Var uzklāt uz mitrām automašīnu virsmām pēc skalošanas.
Uzklājiet (izsmidziniet) līdzekli uz mitras virsmas un turpiniet berzēt ar dvieli. Pēc apstrādes noslaukiet virsmu sausu ar 100% kokvilnas dvieli.
Izsmidziniet sintētisko vasku ar visām nepieciešamajām īpašībām
Meguiar's D156 sintētiskais X-Press izsmidzināmais vasks izmanto unikālu hidrofobo polimēru tehnoloģiju maisījumu, lai nodrošinātu noturīgu aizsardzību ar dziļu, bagātīgu spīdumu, ātri un vienkārši uzklājot. Vienkārši izsmidziniet un noslaukiet. Šo viegli lietojamo izsmidzināmo vasku var uzklāt tiešos saules staros, un tas neatstās vaska paliekas uz gumijas un apdares, kā tradicionālie šķidrie vaski un pastas vaski. 

Meguiar's Synthetic X-Press Spray vasks ir ātrs un vienkāršs veids, kā uzklāt krāsai polimēra vaska aizsardzību un iegūt dziļus, tumšus atspulgus.

Dažas no šī izsmidzināmā vaska galvenajām iezīmēm ir:


 • Rada dziļu, tumšu mitra izskata spīdumu.
 • Var uzklāt tiešos saules staros.
 • Uz plastmasas apdares un gumijas blīvēm žūst skaidri.
 • Ātra slapja vai sausa auto uzklāšana.
 • Ērti lietojams, izsmidziniet un noslaukiet.
 • Izturīga aizsardzība

Kā sagatavot transportlīdzekļa krāsas virsmu pirms vaskošanas


Lai iegūtu labākos rezultātus ar Meguiar's Synthetic X-Press Wax, uzklājiet uz tīras virsmas. Ja krāsa ir netīra, rūpīgi nomazgājiet ar augstākās kvalitātes pH līdzsvarotu automazgātavu, piemēram, Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner. Pēc mazgāšanas un žāvēšanas ar roku pārvelciet krāsu, lai sajustu, cik gluda tā ir. Ja tas šķiet raupjš uz pieskārienu, tas norāda, ka virs virsmas ir pielipuši piesārņotāji un vēlaties izmantot Meguiar gludās virsmas māla komplektu, lai tos droši noņemtu un atstātu krāsu tikpat gludu kā stikls. Novērtējiet krāsu, meklējot zemāk esošos virsmas defektus, piemēram, virpuļus, skrāpējumus, traipus un oksidēšanos. Ja jums ir viegli krāsas defekti, Meguiar’s Ultimate Compound būtu lieliska izvēle, lai tos droši noņemtu un uzlabotu krāsas dzidrumu, neradot papildu skrāpējumus vai virpuļus.

Sintētiskā X-Press Spray Wax izmantošana
Izsmidziniet produktu vienā daļā un ātri izklājiet ar tīru augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieļiem. Apgrieziet savu mikrošķiedru uz tīru daļu, lai notīrītu pēdējo noslaucīto krāsu un iegūtu izcilu spīdumu. Neļaujiet produktam nožūt uz virsmas. Šo līdzekli var uzklāt arī uz slapja transportlīdzekļa pēc skalošanas. Miglojiet uz slapjas automašīnas un turpiniet žāvēšanu, izmantojot augstākās kvalitātes automašīnu žāvēšanas dvieli, piemēram, Meguiar’s Water Magnet Drying Towel.

Padoms:

Ja krāsā parādās svītras, atkārtoti izsmidziniet virsmu ar smalku miglu un nekavējoties noslaukiet. Pirms tīrīšanas apsveriet arī iespēju strādāt mazākās zonās.

Kāpēc izmantot izsmidzināmo vasku?
Izsmidzināmais vasks palīdz padarīt detaļas bez problēmām. Jūs varat izmantot izsmidzināmo vasku uz mitriem vai sausiem transportlīdzekļiem, un tas ir lielisks veids, kā palīdzēt novērst ūdens plankumus un aizsargāt krāsu vienā, vienkāršā darbībā. Šis vienkāršais automašīnas vasks var samazināt nogurdinošo vaskošanas uzdevumu, padarot to par ātru un vienkāršu procesu, kas aizņem tikai dažas minūtes!


Ražotāja kods:

D15601

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]