search
Veiksmīgu iepirkšanos!              


Distances līgums

Distances līgums tiek slēgts, vietnē Zauers.lv, starp sabiedrību "Zauers Baltic" SIA, reģistrācijas nr. LV40203083384, reģistrēta 26.07.2017, juridiskā adrese Vijciema iela 1A, Rīga, un Pircēju, kas izdara pasūtījumu vai veic pirkumu Zauers.lv interneta tiešsaistes tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti Zauers.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis distances līgums neattiecas uz pirkumiem, kas izdarīti pircējam preci iegādājoties "Zauers Baltic" SIA veikalā.

 

 

1. Vispārīgie noteikumi par preces pasūtīšanu.

 

 

1.1. Ar šo līgumu Zauers.lv apņemas piegādāt pircēja Zauers.lv interneta tirdzniecības vietnē pasūtīto preci, bet pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.

1.2. Šī Distances līguma ietvaros preces pasūtīšana notiek tikai ar interneta veikala Zauers.lv palīdzību, aizpildot visus nepieciešamos laukus un nospiežot pogu „pasūtīt”. Preces pasūtīšana Zauers.lv uzskatāma par pircēja oferti piegādātājam slēgt šo Distances līgumu par pasūtītās preces piegādi un par pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto preci par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.

1.3. Pēc pirkuma procesa pabeigšanas pircējs saņems e-pastu ar pasūtījuma veikšanas apstiprinājumu. Kad pircējs ir saņēmis „Zauers.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu”, uzskatāms, ka Zauers.lv ir pieņēmis pircēja oferti, no savas puses ir pievienojies šim Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp pircēju un Zauers.lv.

1.4. Visas preču cenas Zauers.lv interneta veikalā ir norādītas, iekļaujot PVN 21%. Preces cena un piegādes izdevumi ir norādīti pasūtījuma rēķinā.

 

 

2. Pasūtījuma piegādes veidi un to izmaksas.

 

 

2.1. Interneta veikals Zauers.lv nodrošina trīs pasūtījuma piegādes veidus: 1) piegāde ar kurjera starpniecību, 2) piegāde ar SIA “DPD Latvija” kurjera starpniecību; 3) preces saņemšana, ierodoties personīgi Zauers.lv birojā. Piegādes noteikumi un to izmaksas atšķiras atkarībā no pircēja izvēlētā piegādes veida.

 

 

3. Pasūtījuma izpilde.

 

 

3.1. Rīgas pilsētas robežās - 1-3 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža, ja prece ir noliktavā.
3.2. Latvijas teritorijā - 2-3 darba dienu laikā pēc naudas saņemšanas bankas norēķinu kontā.
3.2. Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 nedēļas līdz 3 nedēļām.

 

 

4. Par preces piegādes neiespējamību.

 

 

Gadījumā, ja pircēja pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies: 1) pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz klienta norādīto telefona nummuru. Šādā gadījumā pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja pircējs ir izvēlējies apmaksas veidu “ar pārskaitījumu” un veicis apmaksu, vai pēc pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.

 

 

5. Atteikuma, preču atgriešanas un apmaiņas kārtība.

 

 

5.1. Par visiem atteikuma gadījumiem pircējam jāpaziņo rakstveidā uz e-pastu: [email protected], obligāti nosaucot pasūtījuma numuru, vārdu un uzvārdu, uz kuru bija veikts pasūtījums.
5.2.1. Preču atgriešanas kārtība:
Jāizpilda un jāparaksta atpakaļ atgriešanas (atteikuma) veidlapa (skat. lejupielādes saiti zemāk).
Prece jānogādā vai jānosūta uz Zauers.lv adresi. Precei jābūt pilnā iepakojumā.
5.2.2. Pēc preces atpakaļ sūtījuma saņemšanas, 30 dienu laikā pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja personīgo kontu, kas norādīts atpakaļ atgriešanas veidlapā.

5.2.3. Veicot atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemas pircējs.

5.3. Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem divu gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas.

5.4. Ja ražotāja garantijas serviss nenodrošina bojātās preces apkalpošanu klienta adresē, patērētājs nogādājot preci ražotāja garantijas servisā to veic par saviem līdzekļiem. 

 

 

6. Garantija.

 

 

Interneta veikals Zauers.lv visām precēm nodrošina ražotāja garantiju. Garantija ir spēkā, tikai uzrādot Zauers.lv izrakstītā rēķina apmaksas kvīti, ja prece pirkta ar pārskaitījumu, vai EKA čeku, ja prece veikta skaidrā naudā. Garantija neattiecas uz gadījumu, kad precei defekts radies nepareizas lietošanas, kopšanas vai nolietošanās dēļ. Jebkura preces maiņa notiek tikai pēc garantijas servisa atzinuma. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet klientu apkalpošanas dienestam [email protected]

 

 


Atteikuma veidlapas .pdf lejupielāde

Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt PTAC mājas lapā.

 

 

  • "Zauers Baltic" SIA
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]