search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M79932 Pro Keramisko daļiņu aktivizētājs Si02 Keramiskajiem pārklājumiem Atjauno spīdumu un aizsargā (946ml) USA)

Meguiars M79932 Pro Keramisko daļiņu aktivizētājs Si02 Keramiskajiem pārklājumiem Atjauno spīdumu un aizsargā (946ml) USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

41.26


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M79932

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Meguiar's 799 Pro Ceramic Bead Booster ir ārkārtīgi daudzpusīga profesionālās klases formula, ko var izmantot vairākos dažādos veidos, tostarp kā pārklājuma pārklājumu, žāvēšanas palīglīdzekli, pastiprinātu izsmidzināšanas līdzekli vai sintētisko māla stieņu smērvielu. Tās galvenā funkcija ir veikt kā apkopes aerosolu, lai papildinātu un uzlabotu Meguiar's 788 Ceramic Paint Coating pārklājumu, lai atjaunotu maksimālu gludumu un hidrofobās īpašības. Tomēr tas nodrošina arī izcilus rezultātus, ja to izmanto kā žāvēšanas palīglīdzekli, ātru detaļu tīrītāju un māla smērvielu. Izmantojiet 799 ar pilnu spēku kā atsevišķu hermētiķi vai kā apkopes līdzekli uz Meguiar's 788 vai citiem keramikas pārklājumiem. Brīdinājums: šis produkts var jūs pakļaut ķīmiskām vielām, par kurām Kalifornijas štatā ir zināms, ka tās izraisa vēzi un iedzimtus defektus vai citus reproduktīvos traucējumus.
NCRASED SPĪDUMS UN AIZSARDZĪBA: Hibrīda keramiskais Si02 izsmidzināmais hermētiķis atjauno pārklājumiem spīdumu, gludumu un slāņainību

 • VAIRĀKĀS LIETOŠANAS DARBĪBAS: Daudzpusīga un atšķaidāma formula darbojas kā izsmidzināms hermētiķis, pastiprināta detaļu smērviela un māla smērviela.
 • IZTURĪGA AIZSARDZĪBA: Izturīga aizsardzība pret rievojumiem uz krāsas aizsargplēves, krāsas un pārklājumiem
 • VIEGLI LIETOŠANA: Ērtu miglu un salveti var izmantot pat pilnā saulē
 • IZVĒLES IZMĒRI: pieejams 32 unces aerosola pudelē vai 1 galona izmērā
 • Uzlabots Si02 hermētiķis
 • Profesionālais spēks
 • 32oz pudele
 • Smidzināšanas sprausla nav iekļauta komplektācijā


Ražotāja kods:

M79932

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]