search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G180124 Ultimate Visa riteņa tīrāmā aktīvā želeja izšķīdina bremžu putekļus ar drošu bezskābes formulu (709ml) USA)

Meguiars G180124 Ultimate Visa riteņa tīrāmā aktīvā želeja izšķīdina bremžu putekļus ar drošu bezskābes formulu (709ml) USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

24.19


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G180124

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

 • Aktīvā želeja ātri izšķīdina smagos bremžu putekļus! Izšķīdinot bremžu putekļus, tas kļūst violets!
 • Izturīgs pret ceļa netīrumiem un netīrumiem, bet ne uz jūsu riteņiem!
 • Bez skābes un līdzsvarots pH — drošs jebkurai riteņu apdarei!
 • Drošas krāsotas bremžu detaļas
 • Nodrošina spēcīgu tīrīšanu, tomēr maigu un drošu
 • Ultimate riteņu tīrīšanas aktīvā želeja ātri izšķīdina smagos bremžu putekļus, mainot krāsu tīrīšanas laikā
 • Drošs uz visiem riteņiem, formula ir bez skābes un līdzsvarota pH
 • Visu riteņu tīrītājs ir izturīgs pret ceļa netīrumiem un netīrumiem, ar modernu ķīmisko sastāvu, kas sajauc ceļu netīrumus uzbrūkošas virsmaktīvās vielas ar bremžu putekļus šķīdinātājiem.
 • Drošs un efektīvs uz krāsotām bremžu sastāvdaļām
 • Beidzot! Tīrītājs, kas ir drošs uz visiem riteņiem
 • Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner ir aktīva gēla formula, kas pielīp pie riteņiem un paliek mitrāka ilgāk, nodrošinot labāku tīrīšanas darbību nekā tradicionālie putojošie riteņu tīrīšanas līdzekļi. Šī uzlabotā ķīmija sajauc ceļu netīrumus uzbrūkošās virsmaktīvās vielas ar aktīvām bremžu putekļus šķīdošām vielām, kas darbojas, lai ātri atbrīvotu netīrumus, netīrumus un bremžu putekļus, ļaujot maz vai nemaz. Dziļās tīrīšanas formula padara bremžu putekļus purpursarkanus un ceļa netīrumus brūnus, jo tā maigi attīra noturīgos piesārņotājus, tāpēc jūs zināt, ka tā darbojas, lai riteņi atkal izskatītos kā jauni.

Riteņu tips un apdare
Ņemot vērā dažādus riteņu ražošanas veidus, dažādu materiālu izmantošanu un dažādus apdares procesus, bieži vien var būt ļoti sarežģīti noteikt, no kā ir izgatavoti jūsu riteņi un kā tika uzklāta virsmas krāsa. Vai jūs zināt, vai jūsu riteņi ir pulēti, hromēti, krāsoti ar caurspīdīgu pārklājumu, pulverkrāsoti vai anodēti? Kā ar komponentiem aiz riteņiem?

Risinājums ir Meguiar Ultimate All Wheel Cleaner
Meguiar's zina, cik grūti var būt noteikt, no kā ir izgatavoti jūsu riteņi un kāds riteņu tīrīšanas līdzeklis būs drošs un efektīvs. Ultimate All Wheel Cleaner nodrošina ideālu līdzsvaru starp jaudīgu un efektīvu tīrīšanas šķīdumu, vienlaikus nodrošinot pH līdzsvarotu un bez skābes. Rezultātā tas ir efektīvs un drošs uz visiem riteņiem un pat krāsotām, pulverkrāsotām vai anodētām bremžu un balstiekārtas sastāvdaļām. Šis premium klases riteņu tīrīšanas līdzeklis nodrošina labāku tīrīšanas darbību nekā tradicionālie putojošie riteņu tīrītāji, pateicoties unikālajai aktīvās gēla formulai. Dziļās tīrīšanas formula darbojas arī, lai ātri atbrīvotu netīrumus, netīrumus un bremžu putekļus, viegli vai bez maisīšanas. Tā kā tas rūpīgi attīra, tam ir unikāla spēja padarīt bremžu putekļus purpursarkanus un ceļa netīrumus brūnus. Jo vairāk bremžu putekļu jūsu automašīna radīs, jo vairāk purpursarkanās krāsas maiņu pamanīsit.

Padomi labāko rezultātu sasniegšanai, izmantojot Meguiar Ultimate All Wheel Cleaner

 • 1. padoms: vienmēr pārliecinieties, vai jūsu riteņi un bremžu komponenti ir vēsi un strādājat ēnā.
 • 2. padoms: iepriekšēja riteņa skalošana nav nepieciešama vai pat nav ieteicama. Vienkārši izsmidziniet lielu daudzumu tīrīšanas līdzekļa uz katra riteņa, lai jūs pārklātu visu riteni.
 • 3. padoms: Ļaujiet produktam nostāvēties 2–4 minūtes, neļaujot tam nožūt uz riteņa.
 • 4. padoms: izsmidziniet ar spēcīgu ūdens strūklu. Pēc tam noteikti nosusiniet riteni, lai novērstu ūdens plankumu veidošanos, un viss! Ņemiet vērā, ka, ja jūsu riteņi ir ļoti netīri vai atstāti novārtā, var būt nepieciešams nedaudz sakratīt ar maigu riteņu suku.

Tātad, ja pareizā riteņu tīrītāja izvēle liek jums svīst no satraukuma, uzņēmums Meguiar's ir padarījis to vienkāršu ar Ultimate All Wheel Cleaner. Tas nodrošina izturību, kas nepieciešama, lai noņemtu noturīgus piesārņotājus, tostarp bremžu putekļus, netīrumus un ceļa netīrumus, vienlaikus saglabājot drošību uz visiem riteņiem un bremžu sastāvdaļām neatkarīgi no apdares vai veida.

Ražotāja kods:

G180124

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]