search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G200916 Ultimate Ātrs Spray Vasks kas pastiprina virsmas spīdumu & Aizsardzību ar polimēru ilgas iedarības barjeru (709ml) USA)

Meguiars G200916 Ultimate Ātrs Spray Vasks kas pastiprina virsmas spīdumu & Aizsardzību ar polimēru ilgas iedarības barjeru (709ml) USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

17.07


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G200916

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tagad labāk nekā jebkad agrāk! Izbaudiet spīdīgāku apdari, lielāku aizsardzību un vairāk ūdens pērlīšu darbību! Nav ēnas? Nekādu problēmu! Meguiar’s Ultimate Quik vasku var izmantot jebkur, pat pilnā saulē. Dažu minūšu laikā iegūstiet rezultātus, kādus sagaidāt no šķidriem vai pastas vaskiem — iespaidīgu spīdumu, noturīgu aizsardzību un nerimstošu ūdens pērļošanu — viss ātri un vienkārši lietojamā aerosolā! Ar savu nebalināšanu
formula, Ultimate Quik Wax ir droša caurspīdīgai kārtai, un to var izmantot uz visiem krāsu veidiem! Un, izmantojot Meguiar hidrofobo polimēru tehnoloģiju, jūs iegūsit nerimstošu aizsardzību pret ūdens pērlītēm, kas ilgst vairākas nedēļas!

Atstāj aiz sevis ilgstošāku aizsargbarjeru
Krāsa atdzīvojas ar dziļiem, mitriem atspīdumiem un īpaši gludu apdari


JAUNA POLIMĒRU ĶĪMIJA: atstāj aiz sevis ilgāk noturīgu aizsargbarjeru
EXTREME WATER BEALING: Meguiar hidrofobo polimēru tehnoloģija nodrošina nerimstošu ūdens pērlīšu darbību
VIEGLI LIETOŠANA: Viegli uzvelkama un pat vieglāk noslaucīt nekā iepriekšējā formulā, pat pilnā saulē
SPĪDZUMS UN GLĪDUMS: krāsa atdzīvojas ar dziļiem, mitriem atspīdumiem un īpaši gludu apdari
UZLABOTS IZsmidzinātājs: Pilnīgi jaunais smidzinātājs nodrošina vienmērīgu miglu, kas izsmidzina līdz pilnībai

 

Ražotāja kods:

G200916

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]