search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars A1214 Tīrāmais & Dziļa spīduma pulējamā pasta vienā solī ar roku vai ar pulējamo mašīnu (311gr.l) USA)

Meguiars A1214 Tīrāmais & Dziļa spīduma pulējamā pasta vienā solī ar roku vai ar pulējamo mašīnu (311gr.l) USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

15.65


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 18:15
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: A1214

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

uiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskais un tehniskais spēks, kā arī vismodernākās pētniecības iekārtas. Šī izcilība, ko sniedz inovācijas, ir galvenais, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē cienījamākais un tirgū vadošais automašīnu kopšanas zīmols.

Apraksts:

 • Attīra un aizsargā vienā vienkāršā darbībā
 • Drošs un efektīvs uz caurspīdīgas krāsas pārklājuma un vienpakāpes krāsas
 • Rada upurēšanas barjeru videi
 • Vieglāk lietojams nekā tradicionālais karnaubas vasks
 • Var uzklāt ar roku, orbitālo vai dubultās darbības pulētāju
 • Efektīvi un droši attīra virsmas piesārņojumus un traipus
 • Atstāj krāsu ar spīdīgu spīdumu
 • TĪRĪŠANAS VASKS: vienpakāpes pastas vasks notīra jūsu krāsu vaksācijas laikā
 • AUGSTS SPĪDĪGS: bagātīgas kondicionējošās eļļas pulē un aizsargā, atstājot apdari ar spīdīgu spīdumu
 • DROŠS UZ VISĀM GLANDĪTAJĀM APDARES KĀRTĪBĀM: Droši un efektīvi attīra virsmas piesārņojumus un traipus no visiem spīdīgajiem krāsu pārklājumiem, ieskaitot caurspīdīgos pārklājumus un vienpakāpes krāsu
 • LIETOŠANAS VIEGLA: Vieglāk lietojams nekā tradicionālais karnaubas vasks
 • DAUDZĪBA LIETOŠANA: var uzklāt ar roku vai divkāršas darbības pulētāju, piemēram, Meguiar's MT300


Meguiar’s Cleaner Wax Paste attīra, pulē un vasko vienā viegli lietojamā vaskā


Ne katram ir laiks, spēja vai pat vēlme dažkārt savā automašīnā izveidot daudzpakāpju sistēmu. Meguiar Cleaner Wax Paste ir lieliska formula trīs vienā, kas notīra, pulē un aizsargā jūsu krāsu vienā vienkāršā darbībā. Šī formula, kuras pamatā ir karnauba, droši un efektīvi attīra virsmas piesārņojumus un gaismas zem virsmas defektus, piemēram, vieglu oksidāciju, miglošanos, nelielus skrāpējumus un virpuļus, traipus, kodinājumus un daudz ko citu. Pulēšanas eļļas uzlabo spīdumu un spīdumu, savukārt aizsardzība pret vasku rada upura barjeru starp jūsu krāsu un vidi. Šis 3-in-1 automašīnu vasks ir drošs un efektīvs arī uz caurspīdīga pārklājuma, vienpakāpes un visām spīdīgām krāsām. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar roku, orbitālo vai dubultās darbības pulētāju, piemēram, Meguiar MT300 DA pulētāju, Cleaner Wax Paste lieliski tīra, pulē un aizsargā krāsu. Pastas versijā ir iekļauts augstas kvalitātes putu aplikators vienmērīgai uzklāšanai un maksimāliem rezultātiem. Meguiar’s Cleaner Wax ir pieejams arī šķidrā versijā.

Kā sagatavot transportlīdzekļa krāsu pirms Meguiar’s Cleaner Wax uzklāšanas

 • Lai iegūtu labākos rezultātus ar Meguiar Cleaner Wax Paste, sāciet ar tikko mazgātu transportlīdzekli. Vienmēr izmantojiet ziepes ar sabalansētu pH līmeni, piemēram, Meguiar’s Gold Class Car Wash šampūnu un kondicionieri. Pēc tam ar tīriem, sausiem pirkstu galiem pārvelciet krāsu. Ja krāsa pieskaroties šķiet raupja, tas norāda, ka virs krāsas ir pielipuši piesārņotāji. Tās ir tādas lietas kā koku sulas migla, rūpnieciskie nokrišņi, ceļu darva un krāsas pārsmidzināšana. Meguiar Smooth Surface Clay komplektā ir viss nepieciešamais, lai droši noņemtu piesārņotājus, kas pielipuši uz krāsas, un padarītu to gludu kā stiklu. Pēc tam novērtējiet krāsas zemāk esošos virsmas defektus. Ja jums ir vidēji virpuļi, skrāpējumi, oksidēšanās, ūdens plankumi, kodinājumi vai citi zem virsmas defekti, kurus Cleaner Wax nevar noņemt, vispirms ieteicams izmantot tādu produktu kā Meguiar’s Ultimate Compound.

Padomi Meguiar’s Cleaner Wax uzklāšanai

 • Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet Meguiar’s Cleaner Wax ēnā uz tīras, vēsas virsmas.
 • Uzklājiet nelielu produkta daudzumu uz komplektā iekļautā aplikatora spilventiņa un iestrādājiet ar vieglu vai mērenu spiedienu ar pārklājošām, apļveida kustībām, atstājot plānu, vienmērīgu kārtu.
 • Ja nepieciešams, uzklājiet uz spilventiņa vairāk produkta.
 • Turpiniet lietot produktu tādā pašā veidā visā automašīnā.
 • Kad vasks ir nožuvis, noņemiet ar tīru, sausu Meguiar's Supreme Shine mikrošķiedras dvieli. Lai veiktu pēdējo noslaucīšanu, apgrieziet dvieli līdz tīrai daļai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka zema temperatūra un/vai augsts mitrums var pagarināt Cleaner Wax sākotnējo sacietēšanas laiku.
 • Viens veids, kā noteikt, vai šis pastas vasks ir nožuvis un gatavs noslaucīšanai, ir veikt vilkšanas testu. Pavelciet ar rādītājpirkstu pāri vaskam un, ja vasks izsmērējas, tas nav gatavs noslaucīšanai. Tomēr, ja tas ir skaidrs, vasks ir gatavs noņemšanai.
 • Neuzmanīgai apdarei, strādājot, var būt nepieciešams lielāks uzklāšanas spiediens un izturīgs.

Ražotāja kods:

A1214

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]