search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars WRFC7 Mīksts paralona 7'' (175mm) pulējamais disks ar uzlabotu saastāva tehnoloģiju (USA)

Meguiars WRFC7 Mīksts paralona 7'' (175mm) pulējamais disks ar uzlabotu saastāva tehnoloģiju (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

29.88


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: WRFC7

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Ar uzlabotu putu tehnoloģiju Meguiar 7 collu Soft Buff Rotary Foam Cutting Pad izgriež mērenus virsmas defektus ar mazāku virpuļu skaitu. Paliktnis ļauj samazināt darba temperatūru, un 7 collu izmērs samazina pļāpāšanu, nodrošinot vienmērīgu un vieglu pulēšanu. Āķa un cilpas stiprinājuma sistēma ļauj ātri un viegli nomainīt spilventiņu, vienlaikus stingri turoties pie pamatnes plāksnes. Padziļinātā pamatne ļauj viegli un ātri centrēt uz pamatnes plāksnes. Paredzēts lietošanai ar rotējošo pulētāju un Meguiar’s Soft Buff Rotary Backing Plate WRBP vai Soft Buff Rotary Soft Backing Plate WRSBP.
Meguiar uzlabotā putu tehnoloģija novērš mērenus virsmas defektus ar mazākiem virpuļiem. Darbības temperatūras pazemināšanās un padziļinātā pamatne ātrai un vienkāršai centrēšanai ļauj šiem 7 collu putu spilventiņiem samazināt pļāpāšanu, tādējādi nodrošinot vienmērīgu un vieglu pulēšanu.

 • Rotējošais griešanas paliktnis ar uzlabotu putu tehnoloģiju griež mērenus virsmas defektus ar mazāku virpuļu skaitu
 • Āķa un cilpas putu spilventiņš ar vienkāršu piestiprināšanas sistēmu ļauj ātri un viegli nomainīt spilventiņu
 • 7 collu spilventiņa izmērs samazina pļāpāšanu un nodrošina vienmērīgu, vieglu pulēšanu
 • Padziļinātā pamatne ļauj viegli centrēt uz pamatnes plāksnes
 • Paredzēts lietošanai ar rotējošo pulētāju un Meguiar’s Soft Buff Rotary Backing Plate WRBP vai Soft Buff Rotary Soft Backing Plate WRSBP


Ražotāja kods:

WRFC7

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]