search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars W68DA Mirror Glaze Pro Divu iedarbību 2.0 7'' (175mm) DA Pulējamā diska pēda (USA)

Meguiars W68DA Mirror Glaze Pro Divu iedarbību 2.0 7'' (175mm) DA Pulējamā diska pēda (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

29.88


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: W68DA

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Precīzi noregulēta ārējā mala ideālai spilventiņu kontūrēšanai uz plakanām un izliektām virsmām
Pielāgots, lai uzlabotu pulēšanas sajūtu un apdares rezultātus, lietojot kopā ar Meguiar mīkstajiem pulēšanas 2.0 spilventiņiem
Ilgmūžīga, viengabala formēta konstrukcija
Lieliski piemērots centrējums, ja to lieto kopā ar Meguiar soft buff 2.0 spilventiņiem
Izmantojiet oriģinālo Meguiars 6 collu W68DA atbalsta plāksni, lai nodrošinātu līdzsvarotu, profesionālu veiktspēju savā G110 divkāršās darbības pulēšanas aparātā.

Meguiars Mirror Glaze W68DA pamatnes plāksne ir izgatavota no ilgstoša uretāna. Veidota, viengabala konstrukcija nodrošina izturīgu veiktspēju, detaļu pēc detaļas. Velcro® zīmola āķa un cilpas stiprinājumi ļauj ātri un viegli nomainīt spilventiņu un droši noturēt darbības laikā. Šai pamatnes plāksnei ir precīzi noregulēta ārējā mala ideālai spilventiņu kontūrai uz plakanām un izliektām virsmām. Jūs nekad nepalaidīsit garām nevienu vietu, uzklājot pulēšanas līdzekļus un vaskus ar šo elastīgo, slīpo malu pamatnes plāksni.

Meguiars Mirror Glaze W68DA pulēšanas ierīces pamatplāksne ir piemērota visiem DA pulētājiem ar 5/16 collu diametru. Pamatnes plāksne ir ideāli centrēta, ja to lieto kopā ar Meguiars 7 collu Soft Buff 2.0 spilventiņiem. Iespējas:

  • Ļauj ātri un viegli nomainīt spilventiņu ar Velcro® atbalsta sistēmu
  • Piemērots visiem gaisa un elektriskajiem divkāršās darbības pulētājiem ar 5/16"-24 vārpstu
  • Ideāli piemērots lietošanai ar Meguiar dubultās darbības pulēšanas ierīci (G110)

Ražotāja kods:

W68DA

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]