search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars X1030EU Versa-Angle Virsbūves droša un īpaši efektīva tīrīšanas birste (‎12cm head / 42.5cm detacable grip) USA)

Meguiars X1030EU Versa-Angle Virsbūves droša un īpaši efektīva tīrīšanas birste (‎12cm head / 42.5cm detacable grip) USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

34.15


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 18:15
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: X1030EU

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Viegli un droši notīra jūsu automašīnas visgrūtāk sasniedzamās vietas.

Meguiar Versa Angle ķermeņa birste
Profesionāla detaļu birste ar garu gumijotu rokturi. Iespējams, šī ir mīkstākā un maigākā birste ar mikrošķiedras pārklājumu uz galiem korpusa mazgāšanai un disku ārējās daļas tīrīšanai. Garās kaudzes dēļ - netīrumi, putekļi un smilšu graudi paceļas līdz otas pamatnei, pilnībā izslēdzot iespēju tos noberzt pret krāsojumu. Birstīti ir tikpat viegli izskalot, uz kaudzes neatstājot nevienu smilšu graudiņu.
Svars: 680 g
Izmērs: 65 x 20 x 14 cm.

Viegli un droši attīra visgrūtāk sasniedzamās vietas, kur mazgāšanas dūrainis nevar darboties.
Īpaši mīkstie sari nesaskrāpēs jūsu krāsas apdari.
Efektīvi pārvadā ūdeni un putas.
Viegli noņem netīrumus un kļūdas.
Birstes galva 12 cm ar gumijas joslu, lai aizsargātu transportlīdzekli.
Ergonomisks noņemams rokturis 42,5 cm ar gumiju un regulējamu darba leņķi.


Ražotāja kods:

X1030EU

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]