search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M11001 Miror Glaze Ultra Pro Speed Dziļas iedarbības kompaunds ar viegli noslaukāmu finiša spīduma efektu (3.78L) (USA)

Meguiars M11001 Miror Glaze Ultra Pro Speed Dziļas iedarbības kompaunds ar viegli noslaukāmu finiša spīduma efektu (3.78L) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

132.33


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M11001

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Meguiar M110 Mirror Glaze Ultra Pro Speed Compound ir nākamais progresīvo griešanas maisījumu evolūcija. Šī pilnīgi jaunā formula, kas izstrādāta, domājot par profesionāliem virsbūves veikaliem un detaļām, nodrošina ātru un smagu griezumu un augstu spīduma dziļumu. Pro Speed Compound ir ilgs darba cikls ar spēju noņemt līdz pat 1200 slīpēšanas pēdām, vienlaikus nodrošinot īpaši augstu spīdumu. Šī ekskluzīvā formula ir droša virsbūvei un viegli noslaukāma, praktiski bez putekļiem vai siksnām. M110 ir arī daudzpusīgs savienojums, kas ir drošs un efektīvs, strādājot ar rokām, divkāršas darbības pulēšanas ierīci vai rotējošu buferi, un ir pieejams 32 unces un 1 galona izmēros. Lai iegūtu absolūti labākos rezultātus, izmantojiet Pro Speed Compound ar Meguiar M210 Mirror Glaze Ultra Pro apdares laku, lai iegūtu rezultātus bez virpuļiem!

  • Ātra, vienmērīga griešana ar īpaši spīdīgu apdari
  • Profesionālās klases maisījums ātrai 1200 smilšu vai smalkāku slīpēšanas pēdu noņemšanai
  • Neticami rezultāti ar īsu un tālmetienu DA jeb Rotary
  • Vienkārša noslaucīšana, praktiski nulles putekļu vai stropes ar ilgu darba ciklu
  • Lai iegūtu optimālus izstāžu rezultātus, izmantojiet Maguire M210 Mirror Glaze Ultra Pro apdares polish, lai uzlabotu krāsu līdz dziļai, spīdīgai apdarei.


Lietošanas ieteikumi:

Pirms lietošanas flakonu sakratiet. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet uz vēsas, tīras, sausas virsmas. Ja paliktnis ir sauss vai tiek izmantots pirmo reizi, uzklājiet uz tā nelielu daudzumu M-34 Final Inspection.® Special Compound.

1. Rotācijas iekārta: iestatiet rotācijas mašīnu uz aptuveni 1200 - 1800 apgr./min un uzklājiet pulēšanas līdzekli tieši uz apstrādājamās virsmas. Izmantojot Meguiar vilnas vai putuplasta spilventiņu, apstrādājiet mazos 60 x 60 cm laukumos ar kustībām, kas pārklājas. Izmantojiet vidēju spiedienu. Kad produkts sāk žūt, samaziniet spiedienu

Divkāršās darbības iekārta: Uzklājiet pulēšanas līdzekli uz Meguiar putuplasta spilventiņa un apstrādājiet nelielus laukumus 60 x 60 cm ar kustībām, kas pārklājas. Pirmajiem 2-3 soļiem izmantojiet vidēju spiedienu, pārējiem - viegli.

2. Noslaukiet atlikumus ar Meguiar's mikrošķiedras drānu. Pārbaudiet apstrādāto zonu labā apgaismojumā. Pulējiet, līdz tiek noņemti defekti un slīpēšanas pēdas.

Padoms. Lai izvairītos no virpuļošanas, regulāri mazgājiet spilventiņu un izmantojiet vidēju spiedienu, veicot sākotnējos soļus, un atslābiniet vēlākos soļos. Lai iegūtu labākos rezultātus, darba beigās izmantojiet M210 Ultra Pro apdares pulēšanas līdzekli.

Ražotāja kods:

M11001

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]