search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M12201 Virsmas sagatavošanas tīrīšanas līdzeklis — atklāj īstu krāsas virsmu — Krāsas pārbaudes aerosols (3.78L) (USA)

Meguiars M12201 Virsmas sagatavošanas tīrīšanas līdzeklis — atklāj īstu krāsas virsmu — Krāsas pārbaudes aerosols (3.78L) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

54.07


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M12201 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

VIRSMAS SAGATAVOŠANA: Izsmidziniet un noslaukiet, lai sagatavotu virsmu krāsas korekcijai, pielabotajai krāsai vai pārklājumiem ATKLĀJĀ PATIESO VIRSMU: atklāj patieso krāsas stāvokli defektu pārbaudei krāsas korekcijas laikā. VIEGLA UN ĀTRI LIETOŠANA: Ātri notīriet putekļus, pulēšanas eļļas un maisījuma atlikumus. maksimāla saķere. DROŠA FORMULA: Body Shop droša formula, kas neuzbriest un nenotraipa krāsu IZMĒĢĒTI: Lietošanai gatavs un rentabls pārbaudes aerosols

M122 ir daudzpusīgs instruments, ko izmanto visā apdares procesā, kā arī tiek izmantots tieši pirms pārklāšanas vai traipu krāsošanas. Šī unikālā formula nodrošina efektīvus, reālus rezultātus bez krāsas uzbriešanas vai nokarāšanās riska (ieslēgts
krāsojums).

Īpašības:

Izsmidziniet uz virsmas un noslaukiet, lai sagatavotu to atkārtotai apdarei, traipu krāsošanai vai speciāliem pārklājumiem.
Noņem putekļus, pulēšanas eļļas un savienojumu atlikumus, lai uzlabotu saķeri
Atklāj defektus, lai noteiktu patieso krāsas stāvokli
Gatavs lietošanai
Uzklāšanas metode: Izsmidzināt uz virsmas, noslaucīt


Īsa instrukcija: VISI DARBI JĀVEIK ĒNĀ UZ AUKSTAS ĶERMEŅA VIRSMAS. (Ja transportlīdzeklis ir ļoti netīrs, tas vispirms ir jānomazgā).

KRĀSAS REMONTS: Pirms jebkādiem apdares darbiem uzklājiet M122 Surface Prep
vienu paneli, atstājiet uz 2 minūtēm, pēc tam noslaukiet paneli ar mikrošķiedras lupatiņu. Tas samazinās pulēšanas paliktņa piesārņojumu ar putekļiem vai vaska atlikumiem. Lai atjaunotu krāsojumu, jums vienkārši jāizsmidzina un jānoslauka atlikušais sastāvs no paneļa, lai noņemtu maisījuma vai pulēšanas paliekas, nekaitējot krāsojumam. Lai turpinātu atjaunošanas procesu, novērtējiet krāsojuma stāvokli, izmantojot pareizo atsauces gaismas avotu, piemēram, Meguiar MT103 Sunlight 3+.


ĪPAŠA PĀRKLĀJUMA VAI LIETOJUMA PĀRKLĀJUMA LIETOŠANA:
Pirms jebkāda pārklājuma uzklāšanas vai traipu krāsošanas, (1) izsmidziniet M122 Surface Prep uz auksta paneļa, (2) noslaukiet to ar tīru, sausu mikrošķiedras drānu, lai noņemtu atlikušo savienojumu, (3) apgrieziet to otrādi un noslaukiet vēlreiz. Noteikti noslaukiet blakus esošās vietas, lai izvairītos no nevēlamas pārvietošanas. Atkārtojiet 1.-3. darbību, lai pēc iespējas vairāk notīrītu virsmu.

Ražotāja kods:

M12201

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]