search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M21001 Mirror Glaze Ultra Pro Finiša soļa Pulējamā pasta perfektai virsmai pēc apstrādes M110 Kompaundu (3.78L) (USA)

Meguiars M21001 Mirror Glaze Ultra Pro Finiša soļa Pulējamā pasta perfektai virsmai pēc apstrādes M110 Kompaundu (3.78L) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

130.90


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 18:15
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M21001

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Meguiar M210 Mirror Glaze Ultra Pro Finishing Polish ir nākamais tīrāku pulēšanas līdzekļu evolūcija, kas nodrošina pārsteidzošus rezultātus pat uz jutīgām krāsām. Šī pilnīgi jaunā formula, kas izstrādāta, domājot par profesionāliem virsbūves veikaliem un detaļām, ātri novērš vieglus krāsas defektus, piemēram, DA miglas un rotācijas virpuļus, nevainojami apdari bez DA miglas, virpuļiem vai hologrammām. Ultra Pro Finishing Polish bagātīgās pulēšanas eļļas rada dziļu, spīdīgu, spīdīgu apdari, pat strādājot ar tumšām un jutīgām krāsām. Šī ekskluzīvā formula ir droša ķermeņa veikalā un viegli noslaukās, lai atklātu patiesus rezultātus. M210 ir arī daudzpusīgs tīrīšanas un pulēšanas līdzeklis, kas ir drošs un efektīvs, strādājot ar rokām, Dual Action Pulsher vai Rotary Buffer, praktiski bez putekļiem vai siksnām, un ir pieejams 32 unces un 1 galona izmēros. Ultra Pro Speed Polish ir ideāls pēdējais solis, lai iegūtu izstāžu auto, bez virpuļiem rezultātus pēc Meguiar M110 Mirror Glaze Ultra Pro Speed Compound izmantošanas smagu defektu novēršanai.

  • PRO POLISH: mūsu visu laiku labākā apdare un spīdīgākā laka!
  • EXTREME GLOSSS: rada dziļu, spīdīgu apdari bez virpuļiem vai hologrammām
  • TĪRĪTĀJS POLAS: paredzēts, lai noņemtu DA miglas vai rotācijas virpuļus un atstātu nevainojamu apdari
  • VIEGLA LIETOŠANA: Vienkārša noslaucīšana, praktiski bez putekļu vai stropu ar Rotary vai DA pulētāju
  • NEvainojama apdare: izstrādāta nevainojamai apdarei pēc Meguiar M110 Ultra Pro Speed Compound pat tumšām un jutīgām krāsām


Par šo vienumu


Mūsu visu laiku labākā apdare un spīdīgākā profesionālā laka!
Izveido dziļu, spīdīgu apdari bez virpuļiem vai hologrammām
Profesionāls tīrīšanas līdzeklis, kas paredzēts, lai noņemtu DA miglas vai rotācijas virpuļus un atstātu nevainojamu apdari
Vienkārša noslaucīšana, praktiski bez putekļu vai stropu ar Rotary vai DA pulētāju
Izstrādāts nevainojamai apdarei pēc Meguiar M110 Ultra Pro Speed Compound pat tumšām un jutīgām krāsām


pH: 8,2 - 9,2

Lietošanas ieteikumi:


Pirms lietošanas flakonu sakratiet. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet uz vēsas, tīras, sausas virsmas. Ja paliktnis ir sauss vai tiek izmantots pirmo reizi, uzklājiet uz tā nelielu daudzumu M-34 Final Inspection.® Special Compound.

1. Rotējošais pulētājs: iestatiet rotējošo pulētāju uz aptuveni 1000 līdz 1500 apgr./min un uzklājiet pulēšanas līdzekli tieši uz apstrādājamās virsmas. Izmantojot Meguiar putu spilventiņu, apstrādājiet nelielus 60 x 60 cm laukumus ar kustībām, kas pārklājas. Turpiniet procesu, līdz uz virsmas paliek plāna kārtiņa

DA pulētājs: uzklājiet pulēšanas līdzekli uz Meguiar's Foam Pad un apstrādājiet mazos laukumos 60 x 60 cm ar kustībām, kas pārklājas. Pirmajiem 2-3 soļiem izmantojiet vidēju spiedienu, pārējiem - vieglu spiedienu.

2. Noslaukiet atlikumus ar Meguiar's mikrošķiedras drānu. Pārbaudiet apstrādāto zonu labā apgaismojumā.

Piezīme: Lai iegūtu labākos rezultātus, pēc uzklāšanas izmantojiet M110 Ultra Pro Speed Compound. Lai izvairītos no virpuļošanas, regulāri mazgājiet paliktni un izmantojiet vidēju spiedienu, veicot sākotnējos soļus, atslābinot vēlākos soļos.

Ražotāja kods:

M21001

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]