search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M2164 Mirror Glaze Sintētiskais hermētiķis 2.0 Liquid Hydrophobic Polimēra tehnoloģijas dziļa krāsas kopšana (1.89L) (USA)

Meguiars M2164 Mirror Glaze Sintētiskais hermētiķis 2.0 Liquid Hydrophobic Polimēra tehnoloģijas dziļa krāsas kopšana (1.89L) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

75.41


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M2116

https://www.youtube.com/watch?v=tDdVakjqCxc

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tilpums : 1.89L

  • Hidrofobiskā polimēru tehnoloģija™ nodrošina pārsteidzošu spīdumu un ūdens pērlītes
  • Sintētiskā polimēra formula nodrošina tehnoloģiski progresīvu krāsas kopšanu un aizsardzību.
  • Vizuāli novērš sīkas skrāpējumus un virpuļus, radot nevainojamu apdari, kas ir ievērojami dziļāka, tumšāka un atstarojošāka
  • Viegli slīd ar gludu, bezpretestības noslaucīšanu
  • Drošs un efektīvs uz visām spīdīgām krāsām, tostarp caurspīdīgām krāsām, un ir izstrādāts lietošanai ar roku, DA pulētāju vai rotējošu buferi.


Par šo vienumu


UZLABOTA KRĀSAS KOPŠANA: Sintētiskā polimēra sastāvs nodrošina tehnoloģiski progresīvu krāsas kopšanu un aizsardzību
ŪDENS RITO TIEŠI IZSLĒGTS: Hidrofobā polimēra tehnoloģija nodrošina pārsteidzošu spīdumu un ūdens pērlīšu darbību
DZIĻA ATSTAROJOŠA APDARE: rada ievērojami dziļāku, tumšāku un atstarojošāku krāsas apdari
NEvainojams izskats: vizuāli novērš sīkas skrāpējumus un virpuļus, atstājot nevainojamu izskatu
GLUDA LIETOŠANA: viegli slīd un gludi noslaukās bez pretestības
Pro auto vasks, ko ir viegli lietot ar pārsteidzošiem rezultātiem
Meguiar’s M21 Mirror Glaze Synthetic Sealant 2.0 piedāvā tehnoloģiski progresīvu polimēru kopšanu un aizsardzību krāsai. Šī pilnībā sintētiskā formula koncentrējas uz izcilu aizsardzību, vienlaikus ieviešot pilnīgi jaunu spīduma un spīduma dimensiju. Pateicoties Meguiar hidrofobo polimēru tehnoloģijai, jūs iegūsit pārsteidzošu spīdumu un ūdens slāņus, vienlaikus aizsargājot krāsu no elementiem. Šī uzlabotā mākslīgā formula viegli slīd ar gludu, bezizturīgu noslaucīšanu, padarot to ļoti viegli lietojamu. Tas darbojas arī, lai vizuāli likvidētu ļoti smalkus skrāpējumus un virpuļus, atklājot nevainojamu apdari, kas ir ievērojami dziļāka, tumšāka un atstarojošāka. Drošs un efektīvs uz visām spīdīgām krāsām, tostarp caurspīdīgām krāsām, M21 ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu pārsteidzošus rezultātus ar roku, divkāršas darbības pulēšanas līdzekli vai rotējošu buferi. Sintētiskais hermētiķis 2.0 ir pieejams gan 16, gan 64 unces.

Automašīnas krāsas sagatavošana pirms vaskošanas
Lai iegūtu labākos rezultātus ar Meguiar M21 sintētisko hermētiķi 2.0, nomazgājiet un nosusiniet transportlīdzekli. Vienmēr mums ir līdzsvarota pH automazgāšanas ziepes, piemēram, Meguiar’s M62 Mirror Glaze Professional Car Wash šampūns un kondicionieris. Pēc tam ar tīriem, sausiem pirkstu galiem pārvelciet krāsu. Ja krāsa pieskaroties šķiet raupja, tas norāda, ka virs krāsas ir pielipuši piesārņotāji. Tās ir tādas lietas kā koku sulas migla, rūpnieciskā izkrišana, ceļu darva un krāsas pārsmidzināšana. Izmantojiet M34 galīgo pārbaudi ar C2000 Professional Detailing Cay, lai droši noņemtu pielipušos piesārņotājus un atstātu krāsu tikpat gludu kā stikls. Visbeidzot novērtējiet, vai krāsai nav zemākas virsmas defektu. Ja jums ir viegli vai mēreni virpuļi, skrāpējumi, oksidēšanās, ūdens plankumi vai kodinājumi, ieteicams izmantot tādus produktus kā M205 Mirror Glaze Ultra Finishing Polish vai M105 Mirror Glaze Ultra Cut Compound smagākiem defektiem. Kad krāsa ir bez piemaisījumiem un zem virsmas defektiem, jūs esat gatavs aizsardzībai pret vasku.

Sintētiskā hermētiķa Meguiar M21 2.0 uzklāšana


Ja apdare ir atstāta novārtā, ieteicams veikt iepriekšēju tīrīšanu.
Labi sakratiet produktu.
Uzklājiet uz vēsas virsmas un ēnā.
Uzklājiet nelielu produkta daudzumu uz Meguiar’s Soft Foam Applikator, Foam Finishing Disc vai Foam Finishing Pad un uzklājiet plānā kārtā un vienmērīgi uz krāsas.
Neuzklāt uz vinila, gumijas vai auduma virsmām.
Noteikti izmantojiet pārklājošus virzienus, lai nodrošinātu atbilstošu pārklājumu. Ļaujiet Meguiar vaskam rūpīgi nožūt (apmēram 10-15 minūtes).
Noņemiet, izmantojot tīru, sausu augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieļus.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka zema temperatūra un/vai augsts mitrums var pagarināt vaska sākotnējo sacietēšanas laiku.
Viens veids, kā noteikt, vai auto vasks ir nožuvis un gatavs noslaucīšanai, ir veikt vilkšanas testu. Pavelciet ar rādītājpirkstu pāri vaskam un, ja vasks izsmērējas, tas nav gatavs noslaucīšanai. Tomēr, ja tas ir skaidrs, vasks ir gatavs noņemšanai.

Ražotāja kods:

M2164

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]