search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M2616 Mirror Glaze Hi-Tech Dzeltenais Carnuba Vasks ar izturīgu krāsas aizsardzības pastiprinātu spīdumu (473ml (USA)

Meguiars M2616 Mirror Glaze Hi-Tech Dzeltenais Carnuba Vasks ar izturīgu krāsas aizsardzības pastiprinātu spīdumu (473ml (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

18.50


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 20:25
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M2616

https://www.youtube.com/watch?v=i9EjD0D2WrY

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tilpums : 473ml

  • Sajauc augstākās kvalitātes karnaubas vasku ar citām dārgām sastāvdaļām, lai radītu noturīgu krāsas aizsardzību un uzlabotu spīdumu
  • Premium dzeltenais karnaubas vasks, kas sajaukts ar silikoniem, polimēriem un citiem vaskiem
  • Pievieno krāsas bagātību un dziļumu
  • Nodrošina izcilu aizsardzību pret augstu spīdumu jebkurai iepriekš notīrītai un pulētai krāsas apdarei
  • Drošs un efektīvs uz visām spīdīgām krāsām, tostarp caurspīdīgām krāsām, un ir izstrādāts lietošanai ar rokām un DA pulētājiem


Par šo vienumu


ŠĶIDRĀ VASKA MAISĪJUMS: augstākās kvalitātes karnaubas vaska maisījums ar silikoniem, polimēriem un citiem vaskiem rada izturīgu krāsas aizsardzību
BAGĀTĪGA KRĀSA UN SPĪDUMS: piešķir jūsu apdarei bagātību un krāsas dziļumu
AIZSARDZĪBA GLOSĪGĀ VASKA AIZSARDZĪBA: nodrošina augstu spīduma aizsardzību iepriekš notīrītai un pulētai krāsas apdarei
DROŠS CLEAR COAT: Drošs un efektīvs uz visām spīdīgām krāsām, ieskaitot caurspīdīgās krāsas
DAUDZĪBA LIETOŠANA: Var uzklāt ar roku vai ar DA pulētāju. Pieejams arī pastas veidā
Dziļš spīdums, spīdums un ilgstoša aizsardzība pret vasku ar M26 Hi-Tech Yellow Wax
Varbūt jūs tikko esat veicis pilnu krāsas korekciju, lai krāsa būtu kā jauna, vai varbūt strādājat ar jaunu automašīnu, kurai nav defektu un kurai nepieciešama tikai vaska aizsardzība. Jebkurā gadījumā Meguiar's Mirror Glaze M26 Hi-Tech Yellow Wax ir lieliska izvēle. Šī augstākās kvalitātes formula ir augstākās kvalitātes dzeltens karnaubas vasks, kas apvieno augstākās kvalitātes karnaubu, specializētus silikonus, polimērus un citus vaskus, lai radītu dziļu atspulgu ar izturīgu vaska aizsardzību. Neatkarīgi no tā, vai uzklājat ar roku, divkāršas darbības pulēšanas ierīci vai rotējošu buferi, jūs iegūsit siltu mirdzumu un spīduma dziļumu, ko var iegūt tikai no karnaubas, un lielisku aizsardzību starp krāsu un elementiem vienā viegli lietojamā vaskā. Lieliski darbojas kā M07 Show Car Glaze pārklājums, kas pievieno barības vielas un pulēšanas eļļas, lai palielinātu spīduma dziļumu. M26 Hi-Tech Yellow Wax ir pieejams kā šķidrs vasks 16 unces un 1 galonu, un kā 11 unces pasta tiem, kas dod priekšroku pastas vaskam.

Krāsas sagatavošana pirms Meguiar’s karnaubas vaska uzklāšanas
Lai iegūtu labākos rezultātus ar Meguiar’s 26 Hi-Tech Yellow Wax, mazgājiet un nosusiniet transportlīdzekli. Vienmēr mums ir pieejamas pH līdzsvarotas ziepes automazgāšanai, piemēram, Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner G7101FFP vai Ultimate Wash & Wax G17701.

Pēc tam ar tīriem, sausiem pirkstu galiem pārvelciet krāsu. Ja krāsa pieskaroties šķiet raupja, tas norāda, ka virs krāsas ir pielipuši piesārņotāji. Tās ir tādas lietas kā koku sulas migla, rūpnieciskā izkrišana, ceļu darva un krāsas pārsmidzināšana. Izmantojiet Meguiar’s Smooth Surface XL Clay Kit vai M34 galīgo pārbaudi ar C2000 Professional Detailing Cay, lai droši noņemtu saistītos piesārņotājus un atstātu krāsu tikpat gludu kā stikls.

Visbeidzot novērtējiet, vai krāsai nav zemākas virsmas defektu. Ja jums ir viegli vai mēreni virpuļi, skrāpējumi, oksidēšanās, ūdens plankumi vai kodinājumi, ieteicams izmantot tādus produktus kā M210 Ultra Pro Finishing Polish vai Ultimate Compound. Kad krāsa ir bez piemaisījumiem un zem virsmas defektiem, jūs esat gatavs aizsardzībai pret vasku.

Meguiar’s M26 Hi-Tech dzeltenā vaska uzklāšana


Labi sakratiet produktu
Uzklājiet uz vēsas un tīras virsmas ēnā.
Ja apdare ir atstāta novārtā, ieteicams veikt iepriekšēju tīrīšanu.
Uzklājiet nelielu produkta daudzumu uz Meguiar mīksto putu aplikatora (ar roku), putu apdares diska (ar pulēšanas līdzekli) vai putu apdares paliktņa (ar rotējošu buferi).
Izmantojot vieglu spiedienu, plānā kārtā un vienmērīgi uzklājiet uz krāsas.


Noteikti izmantojiet pārklājošus virzienus, lai nodrošinātu atbilstošu pārklājumu. Ļaujiet produktam izsvīst.
Izmantojiet svaigu, tīru Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli vai svaigu kokvilnas frotē auduma dvieli, lai noslaucītu atlikumus.
Pagriezieties pret tīru dvieļa daļu, lai veiktu pēdējo noslaucīšanu.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka zema temperatūra un/vai augsts mitrums var pagarināt šī autovaska sākotnējo sacietēšanas laiku.
Viens veids, kā noteikt, vai vasks ir nožuvis un gatavs noslaucīšanai, ir veikt vilkšanas testu. Pārvelciet ar rādītājpirkstu pāri vaskam un, ja tas izsmērējas, tas nav gatavs noslaucīšanai. Tomēr, ja tas ir skaidrs, automašīnas vasks ir gatavs noņemšanai.


Ražotāja kods:

M2616

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]