search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M2701 Pro Hybrid Keramiskais Si02 vasks ar neticamu spīdumu un krāsas aizsardzību (3.78L) (USA)

Meguiars M2701 Pro Hybrid Keramiskais Si02 vasks ar neticamu spīdumu un krāsas aizsardzību (3.78L) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

105.29


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M2701

https://www.youtube.com/watch?v=RJNYgE7yr3c

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tilpums : 3.78L

Meguiar M27 hibrīda keramikas hermētiķis ir uzlabots sastāvs, kas unikāli pielāgots, lai nodrošinātu profesionālu stipru šķidro hermētiķi, kas piedāvā labāko pieejamo hibrīda keramikas tehnoloģiju. Šis keramiskais hibrīda hermētiķis ar patiesu Si02 pamatu ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu izcilu izturību ārkārtīgi viegli lietojamā formātā. To var uzklāt ar roku vai ar dubultās darbības pulētāju, piemēram, hermētiķi, taču tas nodrošina ilgāku sacietēšanas laiku pirms noslaucīšanas, lai to varētu uzklāt uz visu transportlīdzekli pirms noņemšanas. Šī pilnīgi jaunā formula tika izstrādāta no paša sākuma, nodrošinot izcilu spīdumu un gludumu, un to var uzklāt kā īpaši izturīgu atsevišķu hermētiķi vai uzklāt uz cita vaska, hermētiķa vai krāsas aizsargplēves papildu aizsardzībai. Tas ir ne tikai ļoti viegli lietojams un noslaukāms, bet arī drošs uz plastmasas apdari un uzlīmēm, neatstājot traipus vai baltus atlikumus.
Meguiar's M27 Hybrid Ceramic Sealant ir aizsargsavienojums uz SiO2 bāzes, kas izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu izturību ārkārtīgi ērtā formātā. To var uzklāt ar roku vai ar dubultās darbības pulētāju.

Pilnīgi jaunā formula tika izstrādāta no paša sākuma, lai nodrošinātu spīdīgu spīdumu un gludu apdari, un to var izmantot kā īpaši izturīgu atsevišķi vai virs cita vaska, hermētiķa vai aizsargplēves papildu aizsardzībai. Tas ir ne tikai ļoti viegli lietojams un kopjams, bet arī drošs plastmasas apdarei un neatstāj traipus vai baltas pēdas.

ADVANCED SI02 FORMULA: Hibrīda keramikas Si02 hermētiķis nodrošina mūsu līdz šim izturīgāko profesionālo hermētiķi
LIETOŠANA UZ KRĀSAS VAI KRĀSAS AIZSARDZĪBAS PILVES: Neticami spīdums, gludums un krelles uz krāsas un krāsas aizsargplēves
NEKRĀPU NEIZMANTOŠS HERMĪTIS: nenotraipa apdari vai uzlīmes
VIEGLI LIETOŠANA: Var lietot saulē un ļoti viegli noslaucīt
IZVĒLES IZMĒRI: pieejams 16 unces izspiežamā pudelē vai 1 galona izmēra
Par šo vienumu
Hybrid Ceramic Si02 hermētiķis nodrošina mūsu līdz šim izturīgāko profesionālo hermētiķi
Neticami spīdums, gludums un krelles uz krāsas un krāsas aizsargplēves
Nenotraipīs apdari vai uzlīmes
Var lietot saulē un ļoti viegli noslaucīt
Izmērs: 1 galons

 

Ražotāja kods:

M2701

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]