search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M3416 Mirror Glaze Professionāls Spray Deteileris perfektai virsmas apstrādei pēc C2000 Māla (437ml) (USA)

Meguiars M3416 Mirror Glaze Professionāls Spray Deteileris perfektai virsmas apstrādei pēc C2000 Māla (437ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

14.23


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 18:15
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M3416

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tilpums : 437ml

 • DETALIZĒJOŠS SPREJS: Ātri un vienkārši lietojama uzsmidzināma, noslaukāma formula, kas droši noņem svaigus un vieglus piesārņotājus, vienlaikus saglabājot pārsteidzošu spīdumu
 • KRĀSAS TĪRĪŠANA: izmantojiet, lai novērtētu krāsas remontu, meklētu virsmas defektus vai kā galīgo noslaucīšanu.
 • PROFESIONĀLAIS LĪMENIS: Body Shop drošu formulu izsmidzina un noslauka, lai ātri notīrītu maisījumu, pulējumu un atlikumus
 • DROŠS CLEAR COAT: Drošs un efektīvs uz visiem krāsas pārklājumiem, ieskaitot caurspīdīgos pārklājumus
 • CLAY BAR LUBRIKANTS: Lieliski piemērots lietošanai kā māla smērviela, ideāli apvienota ar Mirror Glaze Detailing Clay Mild - C2000 un Aggressive - C2100


Meguiar's Detailer aerosols un māla stieņu smērviela
Meguiar’s Mirror Gaze M34 Final Inspection ir ātri un vienkārši izsmidzināma un noslaucama formula, kas droši noņems svaigus un vieglus piesārņotājus, vienlaikus saglabājot pārsteidzošu spīdumu. Šis viegli lietojamais izsmidzināšanas aerosols ļauj ātri un maigi detalizēt automašīnu, nenoņemot aizsardzību pret vasku. Vienkārši uzsmidziniet tieši uz krāsas daļas un viegli noslaukiet ar svaigu, tīru augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli. Pēc tam apgrieziet dvieli līdz tīrai daļai, lai veiktu pēdējo noslaucīšanu. Smērvielas palīdz buferēt krāsu un novērst virpuļus un skrāpējumus. Ideāli piemērots svaigu piesārņotāju drošai noņemšanai, krāsas remontdarbu novērtēšanai, virsmas defektu meklēšanai vai pēdējai tīrīšanai, pirms klients saņem piegādi. Šī profesionālā formula ir piemērota arī virsbūves veikalam, tāpēc tā ir ideāli piemērota ātrai savienojumu, pulēšanas un atlikumu tīrīšanai. M34 Final Inspection ir arī droša un efektīva kā māla stieņu smērviela ar Meguiar’s C2000 un C2100 Detailing Clay.

Izmantojot detalizētu aerosolu

 • Lai iegūtu vislabākos rezultātus, pārliecinieties, vai jūsu automašīnas krāsa ir vēsa un strādājat ēnā.
 • Vienlaicīgi izsmidziniet detaļu aerosolu uz vienas transportlīdzekļa daļas.
 • Ātri izklājiet ar tīru augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli.
 • Apgrieziet dvieli uz tīru, sausu daļu un noslaukiet.
 • Katrai sākotnējai tīrīšanai atgriezieties pie mitrās auduma daļas, atkārtojiet šo procesu katrā transportlīdzekļa daļā.
 • Uzraugiet savu dvieli. Salieciet savu mikrošķiedru ceturtdaļās, tādējādi katrā pusē būs 4 sadaļas. Pēc tam noteikti uzlieciet uz tīras dvieļa daļas, jo daļa sāk uzkrāties putekļi un netīrumi, lai jūs neierīvētu piesārņotājus atpakaļ krāsā.
 • Ja krāsai nepieciešama mērena vai smaga tīrīšana, mazgājiet savu transportlīdzekli ar augstākās kvalitātes automobiļu mazgāšanas līdzekli ar līdzsvarotu pH līmeni, piemēram, Meguiar’s Gold Class Car Wash šampūnu un kondicionieri.
 • Vienmēr izmantojiet svaigus, tīrus augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieļus, lai neradītu virpuļus.
 • Nekad nespiediet uz leju pārāk agresīvi. Jo lielāka ir berze, jo lielāka iespējamība, ka piesārņotāji atgriezīsies krāsā un radīs virpuļus.
 • Neļaujiet izsmidzinātājam pašai izžūt. Ja detaļas daļā izžūst, atkārtoti apsmidziniet virsmu un ātri noslaukiet ar mikrošķiedras dvieli.


Priekšrocības, izmantojot detalizētāku aerosolu, piemēram, Meguiar’s Final Inspection
Detalizēta informācija ir vienkārša, un to var izdarīt ātri, ietaupot laiku.
pH neitrāla formula nenoņems aizsardzību pret vasku.
Tas uzlabo spīdumu, gludumu un aizsardzību pret vasku.
Viegla krāsas tīrīšana ar detaļu aerosolu ir droša un efektīva uz visu veidu krāsām un caurspīdīgām slāņiem.
Tas neatstās vaska atlikumus uz nekrāsotām gumijas, plastmasas un vinila virsmām.
Tas satur smērvielas, kas buferē piesārņotājus un palīdz novērst virpuļu veidošanos.
Drošs uz visām ārējām virsmām.
Šo vieglo detaļu aerosolu var izmantot vieglām detaļām un kā māla stieņu smērvielu.

Ražotāja kods:

M3416

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]