search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M5616 Jūras / RV laivu tīrā vaska karnubas maisījums, lai nodrošinātu uzlabotu spīdumu un ilgstošu aizsardzību (473ml) (USA)

Meguiars M5616 Jūras / RV laivu tīrā vaska karnubas maisījums, lai nodrošinātu uzlabotu spīdumu un ilgstošu aizsardzību (473ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.



Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

19.92


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M5616

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tilpums : 473ml

 • Sajauc tīru Brazīlijas karnaubas vasku ar polimēriem un sveķiem, lai nodrošinātu uzlabotu spīdumu un ilgstošu aizsardzību
 • Saglabā neparastu spīdumu, vienlaikus pievienojot izturīgu un ilgstošu aizsardzību
 • Drošs, efektīvs un viegli lietojams uz visām stikla šķiedras, gēla pārklājuma un krāsotām virsmām
 • Īpaši efektīva tumšām krāsām un caurspīdīga pārklājuma metāla pārslu apdarei
 • Izstrādāts tā, lai tas būtu efektīvs ar rokām vai ar mašīnu


Par šo vienumu

 • JŪRAS UN ŪDENS TRANSPORTA VASKS: sajauc tīru Brazīlijas karnaubas vasku ar polimēriem un sveķiem, lai nodrošinātu izturīgu un ilgstošu aizsardzību un neparastu spīdumu
 • UV AIZSARDZĪBA: Aizsargā pret saules ultravioletajiem stariem
 • LIETO AR PĀRLIECĪBU: Drošs, efektīvs un viegli lietojams uz visām stikla šķiedras gēla pārklājumiem un krāsotām jūras vai RV virsmām
 • IDEĀLA APDARE: īpaši efektīva tumšām krāsām un caurspīdīga pārklājuma metāla pārslu apdarei
 • DAUDZĪGA FORMULA: efektīva ar rokām vai ar mašīnu
 • Meguiar jūras vasks izcilam spīdumam un ilgstošai aizsardzībai
 • Varbūt jūs tikko esat noņēmis oksidāciju un defektus, lai laiva vai RV būtu kā jauna, vai arī tai nav defektu, un tam ir nepieciešams tikai vasks. Abos gadījumos Meguiar's Marine/RV M56 Pure Wax Carnauba Blend ir lieliska izvēle. M56 apvieno tīru Brazīlijas karnaubas vasku ar polimēriem un sveķiem, lai nodrošinātu uzlabotu spīdumu un ilgstošu aizsardzību vienā. Tā kā tas ir vasks uz karnaubas bāzes ar dabīgiem elementiem, šī vaska aizsardzība ir īpaši efektīva tumšākām krāsām un caurspīdīga pārklājuma metāla pārslu apdarei, nodrošinot izcilu mirdzuma dziļumu un siltu mirdzumu. Tas ir drošs, efektīvs un viegli lietojams uz visām stikla šķiedras, gēla pārklājuma un krāsotām virsmām, un ir izstrādāts tā, lai tas būtu efektīvs ar rokām vai ar mašīnu. Jebkurā gadījumā jūs saglabāsiet neparastu spīdumu, vienlaikus pievienojot izturīgu un ilgstošu aizsardzību bagātīgā, viegli lietojamā jūras vaskā. Meguiar's M56 Pure Wax Carnauba Blend ir pieejams 16 unces un 1 galona izmēros atkarībā no tā, cik daudz produkta jums ir nepieciešams veiktajam darbam.

Darbības pirms Meguiar jūras vaska lietošanas

1. darbība. Nomazgājiet laivas vai RV virsmu.
Lai garantētu ilgstošus rezultātus, 1. un 2. darbība ir svarīga! Meguiar’s M54 Gel Wash ir lielisks līdzeklis, lai efektīvi noņemtu vaļīgos virsmas piesārņojumus, nenoņemot aizsardzību pret vasku. Izmantojot bioloģiski noārdāmos* mazgāšanas līdzekļus, tas ir drošs gan jūsu laivai vai RV, gan videi.

2. darbība. Notīriet, noņemot apakšējos virsmas defektus, lai virsma būtu jaunā vai “kā jauna” stāvoklī.
Ja jums ir stiklplasta vai gēla pārklājuma defekti, piemēram, oksidēšanās vai skrāpējumi, vēlaties tos noņemt ar spēcīgāku tīrīšanas līdzekli, piemēram, Meguiar's M49 oksidācijas noņemšanas līdzekli mērenai tīrīšanai vai Meguiar M67 One Step Compound smagai tīrīšanai.

3. solis: uzklājiet jūras vasku ar roku vai ar Meguiar MT300 DA pulētāju.
4. darbība. Noslaukiet atlikumus ar kokvilnas frotē drānu vai mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli.


Padomi un ieteikumi Meguiar jūras vaska lietošanai

 • Vienmēr uzklājiet uz vēsas virsmas ēnā.
 • Uzklājiet Meguiar jūras vasku, vienlaikus apstrādājot vienu sadaļu. Ar roku izsmidziniet produktu uz 100% kokvilnas, frotē auduma dvieļa vai aplikatora spilventiņa un rūpīgi berzējiet virsmu. Ar roku izmantojiet Meguiar mīksto putu aplikatoru. Ar pulēšanas līdzekli uzklājiet ar putu pulēšanas disku vai putu griešanas disku, lai veiktu lielāku tīrīšanu.
 • Ļaujiet nožūt līdz dūmakai.
 • Noslaukiet ar svaigu, tīru Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli vai 100% kokvilnas frotē auduma dvieli.
 • Sargāt no auduma, vinila un gumijas virsmām.
 • Lai saglabātu laivas vai RV spīdīgu apdari, apsveriet iespēju izmantot Meguiar’s Flagship Ultimate Detailer vieglo netīrumu un netīrumu noņemšanai vai Meguiar’s Marine/RV M143 Rinse Free Wash-N-Wax vieglai vai mērenai tīrīšanai, vienlaikus atstājot papildu aizsardzību pret vasku. Jebkurā gadījumā uzsmidziniet un noslaukiet ar svaigu, tīru Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli un strādājiet pa daļām.
 • *Bioloģiski noārdāmi mazgāšanas līdzekļi saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 648/2004.

Ražotāja kods:

M5616





 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]