search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M79901 Pro Keramikas virsmas atjaunotājs, lai uzturētu keramikas Si02 pārklājumus, atjauno spīdumu un gludumu (3.78L) (USA)

Meguiars M79901 Pro Keramikas virsmas atjaunotājs, lai uzturētu keramikas Si02 pārklājumus, atjauno spīdumu un gludumu (3.78L) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

118.10


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 03:39
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M79901

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tilpums : 3,78l

Meguiar's M799 Pro keramikas lodīšu pastiprinātājs ir ārkārtīgi daudzpusīga profesionālās klases formula, ko var izmantot vairākos dažādos veidos, tostarp: kā pārklājuma pārklājumu, žāvēšanas palīglīdzekli, pastiprinātu izsmidzināšanas līdzekli vai sintētisku māla stieņu smērvielu. Tās galvenā funkcija ir veikt kā apkopes aerosolu, lai papildinātu un uzlabotu Meguiar M788 keramikas krāsas pārklājumu, lai atjaunotu maksimālu gludumu un hidrofobās īpašības. Tomēr tas nodrošina arī izcilus rezultātus, ja to izmanto kā žāvēšanas palīglīdzekli, ātrās detaļās un māla smērvielu. Izmantojiet M799 pilnā stiprumā kā atsevišķu hermētiķi vai kā apkopes līdzekli virs M788 (vai cita keramikas pārklājuma). Atšķaidiet 1 daļu ūdens līdz 3 daļām M799, lai to izmantotu kā mālu smērvielu, žāvēšanas palīglīdzekli vai kā pastiprinātu ātrās detaļu līdzekli, ko var izmantot pat saulē. Neatkarīgi no tā, kā to lietojat, ar viegli lietojamu aerosolu sagaidiet izcilu izturību, tumšumu, spīdumu un gludumu.


PALIELINĀTS SPĪDUMS UN AIZSARDZĪBA: Hibrīda keramiskais Si02 izsmidzināmais hermētiķis atjauno pārklājumiem spīdumu, gludumu un izciļņiem.
VAIRĀKĀS LIETOŠANAS DARBĪBAS: Daudzpusīga un atšķaidāma formula darbojas kā izsmidzināms hermētiķis, pastiprināta detaļu smērviela un māla smērviela.


IZTURĪGA AIZSARDZĪBA: Izturīga aizsardzība pret rievojumiem uz krāsas aizsargplēves, krāsas un pārklājumiem
VIEGLI LIETOŠANA: Ērtu miglu un salveti var izmantot pat pilnā saulē
IZVĒLES IZMĒRI: pieejams 32 unces aerosola pudelē vai 1 galona izmērā
Paaugstināts diegs un aizsardzība - Hibrīda keramiskais Si02 izsmidzināmais hermētiķis atjauno pārklājumiem spīdumu, gludumu un slāņainību
Vairākas pielietošanas iespējas — daudzpusīga un atšķaidāma formula darbojas kā izsmidzināms hermētiķis, pastiprināts detaļu līdzeklis un māla smērviela.
Izturīga aizsardzība - Izturīga aizsardzība pret rievojumiem uz krāsas aizsargplēves, krāsas un pārklājumiem
Viegli lietojams – ērto miglu un salveti var lietot pat pilnā saulē
Ja meklējat keramikas kopšanas līdzekli, Meguiar's M79932 / M79901 Pro Hybrid Ceramic Bead Booster ir labākā izvēle. Produkts atjauno apstrādātās virsmas spīdumu, hidrofobu un gludumu. Produkts ir ideāli saderīgs ar jebkuriem keramikas pārklājumiem.

Meguiar's M79932 / M79901 Pro Hybrid Ceramic Bead Booster funkcijas:
Ilgtermiņa aizsardzība;
Iespēja uzklāt uz krāsas un lakas pārklājuma un poliuretāna plēves;


Amerikāņu produkcija.
Meguiar's M79932 / M79901 Pro Hybrid Ceramic Bead Booster ir pieejams divos izmēros - 946 ml (M79932) un 3,78 L (M79901). Virsmas apstrādei pietiek ar preparāta izsmidzināšanu un atlikumu noņemšanu ar mikrošķiedras lupatiņu. Var lietot tiešos saules staros.

Ražotāja kods:

M79901

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]