search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars M9132 Jūras / RV laivu Pro klases Spēcīgas iedarbības oksidējošu traipu un švīku noņemējs (0.94L) (USA)

Meguiars M9132 Jūras / RV laivu Pro klases Spēcīgas iedarbības oksidējošu traipu un švīku noņemējs (0.94L) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

34.15


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: M9132

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Tilpums : 0,94l

 • Īpaši ātra griešana, mazs virpuļmaisījums
 • Noņem slīpēšanas skrāpējumus un spēcīgu oksidāciju, neberžot apdari
 • Drošs un efektīvs uz stiklašķiedras gēla pārklājuma un krāsotām virsmām
 • Netīrīs apdari kā parastie savienojumi
 • Formulēts tā, lai tas būtu efektīvs ar Rotary Buffer
 • RV/jūras maisījums piedāvā īpaši ātru griešanu ar zemiem virpuļiem


Šis jūras griešanas maisījums ir izstrādāts, ņemot vērā profesionālus sīkumus, un ir izstrādāts tā, lai tas būtu ātrs un efektīvs uz jūras un RV stikla šķiedras gēla pārklājuma virsmām.
Noņem slīpēšanas skrāpējumus un spēcīgu oksidāciju, neberžot apdari kā parastie savienojumi
Šis jūras savienojums ir drošs un efektīvs uz stiklašķiedras gēla pārklājuma un krāsotām virsmām
Izstrādāts tā, lai tas būtu efektīvs ar rotējošu buferi
Profesionāls berzes maisījums laivām un RV bez beršanas
Meguiar's Marine/RV M91 Professional Grade Power Cut Compound ir uzlabots, profesionāls savienojums, kas izstrādāts, lai novērstu smagus stiklšķiedras un gēla pārklājuma virsmu defektus, netīrot apdari kā tradicionālie savienojumi. Šis augstas kvalitātes jūras maisījums nodrošina īpaši ātru griezumu ar zemu virpuļošanu un lieliski noņem slīpēšanas skrāpējumus, smagu kodināšanu, traipus un spēcīgu oksidāciju, vienlaikus atjaunojot spīdumu un dzidrumu. Paredzēts lietošanai ar rotējošu buferi, šo jūras berzes maisījumu var izmantot stiklšķiedras, gēla pārklājuma un jūras krāsotu virsmu defektu noņemšanai. Pēc smago defektu novēršanas izmantojiet Meguiar's Marine/RV M45 High Gloss jūras laku (pēc izvēles), lai maksimāli palielinātu spīduma dziļumu, un pēc tam pārklājiet ar noturīgu jūras vasku, piemēram, Meguiar's M63 flagship Premium Marine Wax vai Meguiar's Marine/. RV M56 Pure Wax Carnauba Blend. M91 Power Cut Compound tiek piegādāts 32 unces pudelē.

Padomi un ieteikumi lietošanai


Pirms lietojat jūras maisījumu, lai noņemtu zemāk esošos virsmas defektus, nomazgājiet un nosusiniet laivas vai RV virsmu ar augstākās kvalitātes mazgāšanu. Meguiar’s M54 Gel Wash ir lielisks līdzeklis, lai efektīvi noņemtu vaļīgos virsmas piesārņojumus, nenoņemot aizsardzību pret vasku.
Pirms lietošanas produktu rūpīgi sakratiet.


Vienmēr pārliecinieties, vai virsma, ar kuru strādājat, ir vēsa.


Apstrādājiet sekciju vienlaikus, izmantojot nelielu daudzumu jūras savienojuma. Izmantojot jaunu spilventiņu, noteikti nogruntējiet to, uzklājot plānu un vienmērīgu produkta daudzumu pa visu paliktņa virsmu. Ja nepieciešams, atkārtoti uzklājiet nelielu produkta daudzumu.
Izmantojiet mērenu spiedienu, vienmērīgi sadaliet produktu ar kustībām, kas pārklājas, lai nodrošinātu vienmērīgu pārklājumu pa sekciju.
Iestrādājiet produktu, līdz tas gandrīz izžūst. Nekavējoties noslaukiet ar svaigu, tīru Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli vai 100% kokvilnas frotē auduma dvieli.


Izstrādāts labāko rezultātu sasniegšanai ar ātrgaitas rotējošo buferi un Meguiar’s Soft Buff Rotary Foam Cutting Pad, Meguiar’s Soft Buff Rotary Wool Cutting Pad vai Meguiar’s Soft Buff Rotary Heavy Cutting Wool Pad, atkarībā no tā, cik daudz griezuma nepieciešams.
Jūs parasti vēlaties darbināt savu rotējošo buferi no 1000 līdz 1800 apgr./min.
Neuzklājiet uz vinila virsmām, gumijas virsmām vai uzlīmēm.
Ja jums ir tikai viegli vai vidēji smagi defekti, apsveriet iespēju izmantot Meguiar’s Marine/RV M49 Heavy Duty oksidācijas noņemšanas līdzekli. Ja strādājat ar vidēji smagiem vai smagiem defektiem, Meguiar's Marine/RV M67 One Step Compound ir lieliska iespēja, kas ir nedaudz mazāk agresīva nekā Meguiar's M91.
Pēc visu defektu novēršanas un maksimālā spīduma atjaunošanas noteikti atkal uzklājiet virsmu ar Meguiar's Marine/RV M56 Pure Wax Carnauba Blend vai Meguiar's M63 flagship Premium Marine Wax.

Ražotāja kods:

M9132

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]