search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G3500INT D/A Dubultās darbības 4'' uzliekama pulējamās iekārtas sistēma savietojama ar jebkuru elektrisko urbi (USA)

Meguiars G3500INT D/A Dubultās darbības 4'' uzliekama pulējamās iekārtas sistēma savietojama ar jebkuru elektrisko urbi (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

75.41


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G3500INT

https://www.youtube.com/watch?v=x026CMbDeLY

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

G3500INT D/A barošanas sistēma — starptautiskā, Meguiars

Ķermeņa pulēšana ar Dual Action iekārtu ir bijusi slepena detaļu izstrāde jau daudzus gadus. Iespējams, tas ir visefektīvākais veids, kā apstrādāt automašīnas, kravas automašīnas vai jahtas virsbūvi. Meguiar's DA Power System pulē jūsu parasto pulētāju par profesionālu pulētāju, ļaujot sasniegt lieliskus rezultātus. Tagad visa ķermeņa vaskošana aizņem tikai 30 minūtes, un DA POWER SYSTEM rezultāti ir labāki par orbitālā vai manuālā pulēšanas aparāta rezultātiem.

 • Artikuls: G3500
 • Iepakojuma daudzums: 2 gab./kastē
 • Īpašības:
 • • Ideāli piemērots abrazīvu, pulēšanas līdzekļu un vasku uzklāšanai
 • pH: Nav piemērojams
 • Lietošana krāsošanas zonā: Nav piemērojams
 • Atšķaidīšana: gatavs lietošanai
 • Lietošanas veids:
 • Dubultās darbības pulētājs


Pieteikšanās ceļveži:
Ieteicams izmantot elektroinstrumentu, piemēram, urbjmašīnu, vai ar akumulatoru darbināmu instrumentu, piemēram, skrūvgriezi (3/8” (9,5 mm) vārpsta), ar griešanās ātrumu 1200–2500 apgr./min.
1. Uzstādiet DA Power System G3500 uz urbja vai skrūvgrieža, nostiprinot lapeni pie vārpstas. 2. Piestipriniet pie lapenes vēlamā tipa DA Power Pad (no G3507INT, G3508INT vai G3509INT komplektiem), uzklājiet uz paliktņa nelielu daudzumu savienojuma. Novietojiet paliktni vienmērīgi uz ķermeņa virsmas, droši turot rokturi. Ieslēdziet izmantoto instrumentu un ar mērenu spiedienu lēnām palieliniet ātrumu līdz ērtai 1200–2500 apgr./min. Piezīme: jo lielāks ir darba ātrums, jo mazāk laika nepieciešams virsmas apdarei. DARBĪBAS ĀTRUMU NAV IETEICAMS IESTATĪT VIRS 2800 RPM. 4. Ievērojiet konkrētā izmantotā savienojuma uzklāšanas, žāvēšanas un noņemšanas instrukcijas. 5. Kad esat pabeidzis, izslēdziet instrumentu, noņemiet paliktni, atskrūvējiet patronu un noņemiet DA Power System (G3500) serdi.
Ietekmes uz veselību novērtējums: nav piemērojams

Ražošana: ASV

Preču zīme: Meguiars

Ražotāja kods:

G3500INT

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]