search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G3503INT D/A Pulēšanas komplekts sistēmai-Vaskošanas disks 4'' + Ultimate Šķidrias vasks (118ml) (USA)

Meguiars G3503INT D/A Pulēšanas komplekts sistēmai-Vaskošanas disks 4'' + Ultimate Šķidrias vasks (118ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

24.19


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G3503INT

https://www.youtube.com/watch?v=ZtV7mABzdPc

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Pievienojiet aizsardzību, spīdumu un izcilus atspulgus 30 minūtēs vai mazāk
Meguiar labākais šķidrais vasks ir uzlabots, tīrs sintētiskais vasks
Putu vaksācijas spilventiņš nodrošina perfektu, vienmērīgu pielietojumu, lai nodrošinātu maksimālu atstarošanu
Mazgājams veļasmašīnā un žāvējams


Ātri pievienojiet izturīgu, ilgstošu aizsardzību, lai iegūtu izcilu šova automašīnas apdari
Pievienojiet aizsardzību, spīdumu un izcilus atspulgus 30 minūtēs vai mazāk
Meguiar's Ultimate Liquid Wax ir mūsu vismodernākais, tīrākais sintētiskais vasks
Putu vaksācijas spilventiņš nodrošina perfektu, vienmērīgu pielietojumu, lai nodrošinātu maksimālu atstarošanu
Mazgājams veļasmašīnā un žāvējams
Vai jūsu braucienam ir nepieciešama atsvaidzināšana? Automašīnas kopšana ar rokām var būt laikietilpīga, taču ar Meguiar DA Power System savienojumu, pulēšanu un vaskošanu var veikt ar minimālu piepūli. Būtībā sniedzot jums vairāk spīduma, īsākā laikā. Šis Waxing Power Pad ir saderīgs ar DA Power System un ietver pudeli Meguiar's Ultimate Wax. (DA Power System galvenā iekārta tiek pārdota atsevišķi.)


Viegli un skaisti vaksācijas rezultāti
Labāki rezultāti nekā roku vaksācija
Automašīnas pulēšanu un vaskošanu ar rokām daži ir raksturojuši kā ārstniecisku, bet citi – laikietilpīgu un nogurdinošu. Neatkarīgi no tā, kur jūs krītat, DA Power System ne tikai palīdzēs jums strādāt ātrāk un ar mazāku piepūli, bet arī uzlabos darba prieku ar automašīnu, kad redzat rezultātus.

Rezultātā Meguiar's DA Power System tika izstrādāts ikvienam, kuru var iebiedēt citi rīki un mašīnas, bet kuri ir gatavi pāriet no lietošanas ar rokām uz nākamo automašīnas kopšanas līmeni. Neatkarīgi no tā, vai esat kreilis vai labrocis, Meguiar's DA Power System ir izstrādāts tā, lai tas ietilptu jebkurā sējmašīnā, un tas ir daudzpusīgs rīks, ko var izmantot jūsu automašīnas detaļu instrumentu kastē.

DA Power System var izmantot, lai viegli noņemtu oksidācijas, skrāpējumus un ūdens plankumus, izmantojot DA Compounding Power Pack vai Compounding Power Pads, noņemtu virpuļus un pievienotu dziļu spīdumu un bagātīgu tumšu krāsu, izmantojot DA pulēšanas barošanas bloku vai pulēšanas barošanas spilventiņus. , un pievienojiet aizsardzību, uzlabojiet spīdumu un iegūstiet izcilus atspulgus, izmantojot DA Waxing Power Pack vai Waxing Power Pads.

Kas ir divējāda darbība?
Divkāršā darbība nozīmē, ka spilventiņš vienlaikus pārvietojas 2 virzienos, līdzīgi tam, kā Zeme griežas ap savu asi, griežoties ap Sauli. Būtībā šis profesionālās klases rīks ļaus jums iegūt labākus rezultātus nekā ar roku un nodrošināt šos rezultātus droši, nesabojājot krāsu vai neatstājot virpuļu pēdas.


DA barošanas sistēmas pievienošana urbjam
Uzstādiet Meguiar's DA Power System pie sava urbja, ievietojot Meguiar's DA Power System sviru sējmašīnas patronā (līdz pakāpienam lapenē). Šis solis kalpo kā pietura, lai novērstu lapenes ievietošanu pārāk dziļi sējmašīnas patronā. Droši pievelciet sējmašīnas patronu saskaņā ar sējmašīnas ražotāja norādījumiem.

Kas ir kastē?
Meguiar's Waxing Power Pad, viena pudele Ultimate Wax, instrukciju lapa.


Kurš Meguiar's DA barošanas sistēmas komplekts vai spilventiņi man ir jāiegādājas?
Krāsas detaļu apstrādes process, ko vēlaties veikt savā transportlīdzeklī, noteiks, kāda veida Power Pack vai Power Pad jums būs jāizmanto.

Ja jums jau ir atbilstoši Meguiar izstrādājumi, kas paredzēti transportlīdzekļa savienošanai, pulēšanai vai vaskošanai, jums ir jāiegādājas tikai attiecīgie Power Pads, lai sāktu darbu. Tomēr, ja jums nav vajadzīgā Meguiar produkta, varat iegādāties vienu no 3 pieejamajiem barošanas blokiem, lai iegūtu gan nepieciešamo produktu, gan nepieciešamos spilventiņus.

Ražotāja kods:

G3503INT

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]