search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G201024 Ultimate Ātrs diteilers — viegla krāsas tīrīšana un uzlabots spīdums starp mazgāšanas reizēm (708ml) (USA)

Meguiars G201024 Ultimate Ātrs diteilers — viegla krāsas tīrīšana un uzlabots spīdums starp mazgāšanas reizēm (708ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

21.34


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G201024

https://www.youtube.com/watch?v=r9ww7_OTTlA

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

mūsu "kaislīgajiem faniem", pajautājiet kādam, kurš izmanto Meguiar's, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar uzlabotā ķīmiskā tehnoloģija ir tas, kas izceļ mūsu automašīnu kopšanas klāstu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā globālās lielvaras 3M partneris Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varenība, kā arī vismodernākās pētniecības iekārtas. Šī izcilība, ko nodrošina inovācijas, ir galvenais, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē cienījamākais un tirgū vadošais automašīnu kopšanas krūšturis.

Apraksts:

Jaunā polimēru ķīmija nodrošina vieglāku noslaucīšanu un gludāku apdari
Šis ātrais izsmidzināšanas līdzeklis droši un ātri noņem putekļus un virsmas piesārņotājus starp mazgāšanas reizēm
Detailer nostiprina aizsardzību pret vasku un uzlabo spīdumu
Meguiar hidrofobo polimēru tehnoloģija nodrošina nerimstošu ūdens pērlīšu darbību
Pilnīgi jaunais smidzinātājs nodrošina vienmērīgu miglu, kas izsmidzina līdz pilnībai
Detaļu noformēšana tagad ir ātrāka un vienkāršāka ar Ultimate detailer aerosolu
Meguiar's ir izstrādājis detaļas, lai uzlabotu jūsu automašīnas spīdumu un saglabātu krāsojumu jau gadu desmitiem. Kopš tās ieviešanas Meguiar’s Ultimate Quik Detailer vienmēr ir nodrošinājis izcilus rezultātus, maigi notīrot putekļus un svaigus virsmas piesārņojumus, vienlaikus padarot jūsu automašīnu spīdīgu ar "tikko mazgātu" izskatu. Šim augstākās kvalitātes aerosola sīkrīkam ir veikti vairāki uzlabojumi, lai tagad tas nodrošinātu vēl labākus rezultātus un uzlabotu lietotāja pieredzi. Šī aizraujošā formula satur jaunu polimēru ķīmiju, kas nodrošina vēl lielāku ūdens pērlīšu darbību ar gludāku noslaucīšanu un palielinātu spīdumu. Tam ir arī jauns smidzinātājs, kas vienmērīgāk izkliedē produkta slāni, kas pilnībā izsmidzinās uz krāsas. Izmantojot Ultimate Quik Detailer, iegūstiet gludāku apdari, vieglāku noslaucīšanu un vēl nerimstošāku ūdens lobīšanos starp mazgāšanu un vaksāciju!


Izmantojot Meguiar Ultimate Quik Detailer


Lai iegūtu vislabākos rezultātus, pārliecinieties, vai jūsu automašīnas krāsa ir vēsa un strādājat ēnā.
Mist Ultimate Quik Detailer uz vienas jūsu transportlīdzekļa daļas.
Ātri izklājiet ar tīru augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli.
Apgrieziet dvieli līdz sausajai daļai un noslaukiet.

 • Katrai sākotnējai tīrīšanai atgriezieties pie mitrās auduma daļas, atkārtojiet šo procesu katrā transportlīdzekļa daļā.
 • Uzraugiet savu dvieli. Salieciet mikrošķiedras dvieli ceturtdaļās, tādējādi katrā pusē būs 4 daļas. Pēc tam noteikti uzlieciet uz tīras dvieļa daļas, jo daļa sāk uzkrāties putekļi un netīrumi, lai jūs neierīvētu piesārņotājus atpakaļ krāsā.
 • Ja krāsojumam ir nepieciešama mērena vai smaga tīrīšana, nomazgājiet savu automašīnu ar augstākās kvalitātes automobiļu mazgāšanas līdzekli ar sabalansētu pH līmeni, piemēram, Meguiar’s Gold Class Car Wash šampūnu un kondicionieri.
 • Vienmēr izmantojiet svaigus, tīrus augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieļus, lai neradītu virpuļus.
 • Nekad nespiediet uz leju pārāk agresīvi. Jo lielāka ir berze, jo lielāka iespējamība, ka piesārņotāji atkal iegrūs krāsā un radīs virpuļus.
 • Neļaujiet izsmidzinātājam pašai izžūt. Ja detaļas daļā izžūst, atkārtoti apsmidziniet virsmu un ātri noslaukiet ar mikrošķiedras dvieli.
 • Maksimālā polimēra aizsardzība tiks sasniegta pēc 12 stundu cietēšanas laika.


Priekšrocības, izmantojot aerosolu, piemēram, Ultimate Quik Detailer


To var izdarīt ātri, ietaupot laiku.

 • pH neitrāla formula nenoņems aizsardzību pret vasku.
 • Tas uzlabo spīdumu, gludumu un aizsardzību pret vasku.
 • Drošs un efektīvs uz visu veidu krāsām un caurspīdīgām kārtām.
 • Tas neatstās vaska atlikumus uz nekrāsotām gumijas, plastmasas un vinila virsmām.
 • Tas satur smērvielas, kas buferē piesārņotājus un palīdz novērst virpuļu veidošanos.
 • Hidrofobo polimēru tehnoloģija rada ārkārtējus ūdens slāņus, kas ļauj ūdenim noripot tieši no krāsas.
 • Drošs uz visām ārējām virsmām.


Ražotāja kods:

G201024

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]