search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars Meguiar's D10801 Super attaukošanas šķidrums ārējo daļu tīrīšanai, kas ātri droši noārda pat visstingrāko netīrumu 3,78L (ASV)

Meguiars Meguiar's D10801 Super attaukošanas šķidrums ārējo daļu tīrīšanai, kas ātri droši noārda pat visstingrāko netīrumu 3,78L (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

36.99


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: D10801

https://www.youtube.com/watch?v=loSC1YEx_4o

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Par šo vienumu

 • Spēcīga un ātra darbība vissmagākajiem darbiem
 • Darbība bez atlikumiem novērš neizskatīgi baltu atlieku traipu rašanos
 • Patīkams augu aromāts
 • Ātri sadala pat visstingrāko smērvielu
 • Viegli lietojams, uzsmidziniet un noslaukiet
 • Meguiar Super Degreaser pārspēj cerības, ātri sadalot pat visstingrāko smērvielu. Tā ātri iedarbojošā, bezmaksas skalošanas formula novērš neizskatīgus baltus traipus, savukārt augu aromāts rada patīkamu darba vidi. Tikai ārējai lietošanai.


Spēcīga un ātra darbība vissmagākajiem darbiem
Darbība bez atlikumiem

Patīkams aromāts

Dzinēja tīrītājs Dzinēja tīrītājs Super Degreaser 3,78L

Super Degreaser ir ļoti efektīvs attaukošanas līdzeklis, kas iznīcina pat noturīgus traipus un noturīgus netīrumus. Produkts ir paredzēts, lai efektīvi un ātri noņemtu netīrumus, savukārt tā augu smarža rada patīkamu atmosfēru.

Iepakojums:

kanna 3,78 l, art. D-10801
Specifikācijas:

• Ļoti koncentrēts, ātri iedarbīgs tīrīšanas līdzeklis noturīgiem un noturīgiem netīrumiem

• Neatstāj atlikumus

• Jauka smarža

pH: 12,8

Atšķaidīšana

(Ūdens: attaukošanas līdzeklis):

Attaukošana (lieljaudas) 4:1

Attaukošana (mērens režīms) 10:1
Lietošana: Atšķaidīt atbilstoši tehniskajiem datiem un uzklāt vēlamajā zonā. Turiet 30-45 sekundes un rūpīgi noskalojiet ar tīru ūdeni. Neļaujiet nožūt uz virsmas. Riepu tīrīšana: Pirms produkta lietošanas atdzesējiet riteņus, apsmidzinot uz tiem ūdeni.
Piezīme: Lai noņemtu īpaši noturīgus netīrumus, notīriet ar suku. Lai, attaukojot dzinējus, izvairītos no nejaušas traipu veidošanās, ko izraisa pārmērīga izsmidzināšana, pirms lietošanas samitriniet blakus esošos paneļus ar Meguiar® Hyper-Wash vai Shampoo Plus.

 

Ražotāja kods:

D10801

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]