search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars D11005 Hyper Wash Car Wash Drošs un efektīvs šampūns ekonomisks - stipri koncentrēts 400:1 18,9L (ASV)

Meguiars D11005 Hyper Wash Car Wash Drošs un efektīvs šampūns ekonomisks - stipri koncentrēts 400:1 18,9L (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

138.02


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: D11005

https://www.youtube.com/watch?v=kwMFgKgxMek

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Augstas veiktspējas automazgātava Hyper Wash(400:1) 18,9 l

Meguiar® Hyper-Wash mazgātājs ir pārāks par jebko citu tirgū. Izmantojot inovatīvus paņēmienus, Meguiar® ir radījis produktu, kas rada bagātīgas, stabilas putas ar neticamu atšķaidījuma attiecību 400:1. Pateicoties tā īpašajam sastāvam, šis produkts droši un efektīvi noņem netīrumus un dziļi iekļuvušos netīrumus no visām virsmām, atstājot perfektu, bagātīgu spīdumu.

Iepakojums:

kanna 18,9 l, art. D-11005
Specifikācijas:

• Augsti koncentrēta formula (400:1)

• Bagātīgās elastīgās putas nodrošina izcilu veiktspēju

• Videi draudzīgums (bioloģiski sadalās)

pH: 8,2

Atšķaidīšana (ūdens: koncentrāts): 400:1

Norādes: sajauciet 1 unci (vienu spiedienu) produkta ar pieciem galoniem ūdens. Nomazgājiet transportlīdzekli ar iegūto emulsiju un rūpīgi noskalojiet.

Piezīme: izmantojiet divus mazgāšanas cimdus, lai izvairītos no nejaušas krāsas pārklājuma skrāpējumiem; viens ārējam krāsas slānim un otrs netīrākām daļām. Šis vienkāršais triks rūpīgi notīrīs netīrākos paneļus un novērsīs skrāpējumus.

Ja esat nopietns automašīnu detaļu entuziasts, jums patiks šis novatoriskais šampūns. Lieliski piemērots arī šo netīro dzinēju nodalījumu attaukošanai, pēc tam sekojiet Meguiar's Hyper Dressing. Hiperkoncentrēta formula – atšķaidīšanas pakāpe 400. Ilgnoturīgas putas efektīvākai tīrīšanas jaudai. Bioloģiski noārdāms un videi draudzīgs. Tipiski atšķaidīšanas rādītāji ir novecojuši, salīdzinot tos ar Meguiar's Hyper-Wash. Izmantojot novatoriskas metodes, Meguiar's ir radījis produktu, kas rada bagātīgas, stabilas putas ar neticamu atšķaidīšanas ātrumu 400:1. Tā bioloģiski noārdāmā formula droši un efektīvi noņem netīrumus un netīrumus no visām virsmām.
NORĀDĪJUMI:
Sajauc 1 unci uz 5 galoniem ūdens. Mazgāt transportlīdzekli. Rūpīgi izskalojiet.

PRO PADOMI:
Lai novērstu nejaušas krāsas skrāpējumus, vienmēr izmantojiet 2 mazgāšanas dūraiņus; vienu krāsas augšējām daļām un otru netīrākām apakšējām daļām. Šis vienkāršais paņēmiens nodrošinās netīrāko paneļu tīrīšanu atsevišķi, tādējādi palīdzot izvairīties no skrāpējumiem.


Ražotāja kods:

D11005

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]