search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars D11501 bez skalošanas bezūdens ātrās mazgāšanas un vaska šķīdums lietošanai ar Spray 3,78L (ASV)

Meguiars D11501 bez skalošanas bezūdens ātrās mazgāšanas un vaska šķīdums lietošanai ar Spray 3,78L (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

85.37


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: D11501

https://www.youtube.com/watch?v=cICbdJocUI4

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

 • Mazgājiet un vaskojiet visas transportlīdzekļa ārējās virsmas bez skalošanas
 • Augsts spīdums, ūdens pērlīšu izturība
 • Formula bez skrāpējumiem un svītrām
 • Ātri un vienkārši noslaukiet, izmantojot bioloģiski noārdāmus mazgāšanas līdzekļus. Sekundārā etiķete (#VSLD115) ir pieejama ievietošanai uz aplikācijas iepakojuma

Meguiar's Detailer Rinse Free Express Wash & Wax ir izstrādāts tā, lai to izmantotu kā alternatīvu tradicionālajai mazgāšanai viegliem vai vidēji netīriem transportlīdzekļiem. Var uzklāt ar tradicionālajiem sprūda smidzinātājiem vai zemspiediena tvertnes smidzinātājiem. Tīra un aizsargā, neskalojot ar ūdeni. Brīdinājums! Paredzēts tikai atbilstoši apmācītiem profesionāliem/komerciāliem lietotājiem, kuri apzinās bīstamības un drošības procedūras.

 • Mazgājiet un vaskojiet visas transportlīdzekļa ārējās virsmas bez skalošanas.
 • Augsts spīdums, ūdens pērlīšu izturība.
 • Formula bez skrāpējumiem un svītrām.
 • Ātri un viegli noslaukiet.
 • Bioloģiski noārdāmi mazgāšanas līdzekļi.
 • Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax ir profesionāla detaļu meistara sapņa piepildījums. Šis hiperkoncentrētais mazgāšanas un vaskošanas šķīdums ļauj mazgāt un vaskot automašīnu, kravas automašīnu, apvidus auto, furgonu vai laivu, nepaļaujoties uz brīvi plūstošu ūdens avotu. Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax ir ideāls risinājums mazgāšanai bez šļūtenes, kas ir ideāli piemērots dzīvokļu kompleksiem un mobilajām ierīcēm. Ko vēl jūs varētu lūgt automazgātavā?

Izmantot uz:

 • Krāsa
 • Stikls
 • Chrome
 • Ārējā apdare
 • Riteņi
 • Priekšējie lukturi
 • Aizmugurējie lukturi

Ja pēdējā laikā esat skatījies vai lasījis ziņas, jūs labi zināt, ka ūdens ātri kļūst par vērtīgāku resursu. Automašīnu trakam entuziastam kļūst arvien grūtāk pareizi iztīrīt savu transportlīdzekli, ievērojot stingrus ūdens ierobežojumus. Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax nodrošina videi draudzīgu, likumīgu veidu, kā mazgāt automašīnu vietās, kur tradicionālā automašīnu mazgāšana ir nelikumīga vai neērta. Pievienotais spīdums, gludums un aizsardzība, ko rada iebūvētais vasks, ir papildu bonuss!

Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax ir augstas eļļošanas formula. Tas palīdz novērst netīrumu un smilšu skrāpējumus uz virsmas mazgāšanas laikā. Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax ir tik gluds, ka netīrumi un netīrumi tiks noņemti bez piepūles, atstājot aiz sevis mirdzoši tīru apdari. Turklāt Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax neveidojas svītras un neizsmērējas pat tiešos saules staros!

Iedomājieties: tīru, spīdīgu un aizsargātu transportlīdzekli ir vienkārši mazgāt vienu vai divas reizes ik pēc pāris nedēļām. Pārtrauciet sapņot un atveriet acis uz Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax — vienu no inovatīvākajiem detaļu izstrādājumiem, ko jebkad varēsiet izmantot! Pēc katras mazgāšanas jūsu automašīna būs tīra, spīdīga un labi aizsargāta pret UV stariem un vides piesārņojumu.

Kā tas strādā
Meguiars Rinse Free Express Wash & Wax ir neticami viegli lietojams. Vienkārši pievienojiet pāris unces 5 galonu mazgāšanas spainī, iemērciet mazgāšanas dūraiņu vai mikrošķiedras dvieli un mazgājiet transportlīdzekli pa vienai sekcijai. Pēc daļas mazgāšanas nosusiniet to, izmantojot Cobra Waffle Weave Guzzler vai Meguiars ūdens magnētu žāvēšanas dvieli. Lai izmantotu kā bezūdens līdzekli, atšķaidiet 1:4 ar ūdeni un izsmidziniet lielu daudzumu tieši uz virsmas un notīriet ar Gold Plush Jr. mikrošķiedras dvieli. Turpiniet šo metodi pa daļām, līdz viss transportlīdzeklis ir tīrs.

Ražotāja kods:

D11501

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]