search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars D16001 Visas sezonas dresings, lai iegūtu melnu spīdumu ārējām plastmasas un riepu daļām, ko izmantot ar spray 3.78L (USA)

Meguiars D16001 Visas sezonas dresings, lai iegūtu melnu spīdumu ārējām plastmasas un riepu daļām, ko izmantot ar spray 3.78L (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

61.18


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-04 23:28
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: D16001 

https://www.youtube.com/watch?v=JrHrtQIgbno

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

  • Augsts spīdums, laikapstākļiem izturīgs spīdums
  • Tūlītēji rezultāti, mitrs izskats, noturīga veiktspēja
  • GOS atbilstošs

Līdzekļi gumijas un plastmasas izskata uzlabošanai All Season Shine 3,78 l

Izstrādāts, lai atbilstu gaistošo organisko savienojumu (GOS) prasībām, Meguiar® All Season Dressing All Season Dressing rada perfektu ilgstošu spīdumu uz visām gumijas un plastmasas detaļu ārējām virsmām. Visiem laikapstākļiem piemērots izskata uzlabotājs vienmēr sniegs vēlamo rezultātu neatkarīgi no tā, vai virsma ir apstrādāta – veca vai jauna, laikapstākļa vai nolietota.

Iepakojums:

kanna 3,78 l, art. D-16001
Raksturlielumi:

• Perfekts spīdums, noturīga, pret laikapstākļiem izturīga augsta spīduma apdare

• Tūlītēji rezultāti, dziļa apstrāde, augsta stabilitāte

• Atbilst gaistošo organisko savienojumu (GOS) prasībām

pH: nav izmantots

Atšķaidīšana: gatavs lietošanai.

Lietošana: Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet produktu uz tīras, sausas virsmas. Vienmērīgi izsmidziniet produktu pa visu virsmu un pagaidiet, līdz produkts izžūst. Krāsotiem un nekrāsotiem plastmasas paneļiem iespējama krāsošana. Ja nonāk saskarē ar pilieniem, tie nekavējoties jānoņem.

Padoms: Lai iegūtu labākos rezultātus, viegli samitriniet dvieli vai sūkli ar All Season Dressing un pēc izsmidzināšanas berzējiet virsmu, lai nodrošinātu vienmērīgu pārklājumu un izvairītos no nejaušas pilēšanas.

 

Ražotāja kods:

D16001

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]