search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars D16101 Silikona nesaturošs pārsējs plastmasas detaļu atjaunošanai, drošs ar augstu spīduma aizsardzību 3.78L (USA)

Meguiars D16101 Silikona nesaturošs pārsējs plastmasas detaļu atjaunošanai, drošs ar augstu spīduma aizsardzību 3.78L (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

44.11


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: D16101 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Riepu pārklājums bez silikona ir lieliska izvēle profesionāļiem, kuri meklē augstas veiktspējas pārsēju, ko var izmantot jebkurā pret silikonu jutīgā vidē.
Šis riepu pārklājums rada neticami dziļu, bagātīgi spīdīgu spīdumu uz visām ārējām gumijas un plastmasas virsmām
GOS saderīga formula
Seifs virsbūvei


1 galona riepu apstrāde ir ērtāka un rentablāka profesionāliem virsbūves veikaliem
Riepu pārklājums un ārējais pārklājums bez silikona


Ja kādreiz esat strādājis virsbūves darbnīcā, zināt, ka krāsošanas vidē nevar izmantot silikonu, jo tas var izraisīt adhēzijas problēmas un radīt citus plankumus, piemēram, zivju acis, krāsojot. Pēc tam lielākā daļa pārsēju satur silikonu, tāpēc virsbūves veikaliem ir grūti atrast pārsēju, ko viņi varētu izmantot savā darba vietā, neradot papildu problēmas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Meguiar’s ir izstrādājis D161 silikonu nesaturošu pārsēju. Šī uzlabotā formula ir lieliska izvēle profesionāļiem, kuri meklē augstas veiktspējas pārsēju, ko var izmantot jebkurā vidē, kurā ir jutīga pret silikonu. Šis riepu spīdums nodrošina neticami dziļu, bagātīgu spīdumu uz visām ārējām nekrāsotām gumijas un plastmasas virsmām. Tas tiek piegādāts viena galona konteinerā, kas ir ērtāks un rentablāks profesionāliem liela apjoma virsbūvju veikaliem. Tā ir lieliska izvēle tīrai, tumšai, spīdīgai, nekrāsotai gumijai, plastmasai un vinilam ar GOS saderīgu un silikonu nesaturošu formulu!

Padomi D161 bezsilikona pārsēja uzklāšanai


Labi sakratiet produktu.


Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet to ēnā uz vēsas, tīras un sausas virsmas.


Pārnesiet šo 1 galonu riepu pārsēju uz sekundāro pudeli. Meguiar’s ražo krāsu kodētu un iepriekš marķētu OSHA saderīgu sekundāro pudeli bez silikona — D20161 atsevišķām pudelēm vai D20161PK12 iepakojumā pa 12 lielapjoma lietošanai. Savienojiet ar Meguiar ķīmiski izturīgu smidzinātāju — D110542.
Pārliecinieties, vai virsma, ar kuru strādājat, ir pilnībā tīra, lai GOS pārsējs darbotos vislabāk ar maksimālu spīdumu, aizsardzību un izturību.
Ja nepieciešama dziļa tīrīšana, notīriet nekrāsotas vinila, gumijas un plastmasas virsmas ar tādu līdzekli kā Meguiar’s Mirror Glaze M39 Heavy Duty Vinyl Cleaner. Rūpīgi samaisiet ar kokvilnas frotē dvieli vai otu. Pārliecinieties, vai vinils, gumija vai plastmasa ir pilnībā izžuvuši.


Vienmērīgi izsmidziniet uz virsmas, ļaujiet produktam nožūt.


Pēc izsmidzināšanas vienmērīgi izklājiet ar Meguiar mīksto putu aplikatora paliktni, sūkli, kokvilnas frotē auduma dvieli, kas ir vai nu sauss, vai viegli samitrināts, lai uzklāšana būtu gluda un vienmērīga.


Lai nodrošinātu maksimālu kontroli, novērsiet pārmērīgu izsmidzināšanu uz nevēlamām virsmām, izsmidzinot tieši uz sausa vai viegli samitrināta mīksto putu aplikatora spilventiņa, sūkļa vai kokvilnas frotē auduma dvieļa.


Noslaukiet lieko.


Ja uz krāsas vai citām virsmām rodas pārmērīga izsmidzināšana, nekavējoties noslaukiet, lai novērstu iespējamu traipu veidošanos.
Nelietot uz motociklu, velosipēdu vai citu divriteņu transportlīdzekļu riepām vai sēdekļiem.
Nelietot uz virsmām, kurām nevajadzētu kļūt slidenām.


Izvairieties no saskares ar betonu vai asfaltu, lai novērstu traipu veidošanos.


Ražotāja kods:

D16101

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]