search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars D301016 DA Apdares vasks lietošanai pēc Microfiber Cutting Compound D300 uzklāšanas Super Spīdums 473ml (USA)

Meguiars D301016 DA Apdares vasks lietošanai pēc Microfiber Cutting Compound D300 uzklāšanas Super Spīdums 473ml (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

15.65


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: D301016  

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

 • Īpaši izstrādāts, lai optimizētu un uzlabotu virsmu pēc Meguiar's® DA mikrošķiedras griešanas savienojuma D300 uzklāšanas.
 • Bagātīgs polimēru, silikonu un karnaubas maisījums augsta spīduma aizsardzībai
 • Bez siksnām un zema putekļu izvadīšanas veiktspēja ar vienas piegājiena noslaucīšanu padara to vienkāršu ar mazāku tīrīšanu
 • Viegli notīra krāsu un atstāj izturīgu, augsta spīduma aizsardzību
 • Ideāli rezultāti tiek sasniegti, ja to lieto kopā ar Meguiar's® MT300 Dual Action Pulsher un Meguiar's® DA mikrošķiedras apdares disku - DMF3, DMF5, DMF6
 • Pašattīroša aplikatora uzgalis
 • Apdares vasks viegli notīra jūsu automašīnas krāsas virsmu un nodrošina tai noturīgu aizsardzību pret vasku
 • Īpaši izstrādāts, lai optimizētu un uzlabotu virsmu pēc Meguiar’s DA mikrošķiedras korekcijas savienojuma D300 uzklāšanas.
 • Nodrošina augstu spīduma aizsardzību ar bagātīgu karnaubas vaska, polimēru un silikonu maisījumu
 • Viegli lietojams vasks tiek ātri un efektīvi notīrīts ar vienu piegājienu, savukārt zema putekļu iedarbība un bez siksnām atvieglo tīrīšanu
 • Lai iegūtu ideālus rezultātus, izmantojiet ar Meguiar DA pulētāju MT300 un Meguiar DA mikrošķiedras apdares disku 3" DMF3, 5" DMF5 vai 6" DMF6.


Pārsteidzošs spīdums un aizsardzība ar jūsu da pulētāju


Meguiar’sD301 DA mikrošķiedras apdares vasks ir ideāla izvēle OEM krāsas pulēšanai, novēršot vieglus defektus un uzlabojot spīdumu, vienlaikus uzklājot aizsardzību pret vasku. Optimizēts lietošanai ar Meguiar’s DA pamatnes plāksni (DBP3 – 3”, DBP5 – 5” vai DBP6 – 6”), Meguiar’s DA mikrošķiedras apdares disku (DMF5 vai DMF6) un DA pulētāju, piemēram, Meguiar’s MT300 Dual Action Pulsher. Izstrādāts, lai uzlabotu virsmu un uzklātu aizsardzību pēc D300 DA mikrošķiedras korekcijas savienojuma izmantošanas mērenai defektu noņemšanai. Tomēr D301 ir arī izcils kā viens solis, lai novērstu gaismas defektus, uzlabotu spīdumu un piemērotu vaska aizsardzību. DA mikrošķiedras apdares diskā ir izmantota uzlabota mikrošķiedras tehnoloģija, kas darbojas kopā ar D301, lai uzlabotu virsmu bez virpuļiem un spīdīgi. Ātri noņemiet visus vieglos virpuļus vai hologrammas, kas varētu būt uz virsmas, un uzklājiet vasku, kas ļoti viegli noslaukās. D301 DA mikrošķiedras apdares vasks pašlaik ir pieejams 16 unces un 1 galona izmēros.

Padomi labāko rezultātu sasniegšanai, izmantojot Meguiar’s DA mikrošķiedras apdares vasku
Vienmēr strādājiet uz vēsas virsmas un ēnā.


Nomazgājiet un nosusiniet transportlīdzekli, izmantojot augstākās kvalitātes automašīnu mazgāšanas līdzekli, piemēram, Meguiar’s Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner G7101FFP vai Meguair Ultimate Wash & Wax G17701.
Novērtējiet krāsu. Izmantojiet Meguiar Professional Detailing Clay C2000 ar Last Touch Spray Detailer D15501 (atšķaidītu 1:1), lai noņemtu pielipušos piesārņotājus, piemēram, pārsmidzinājumu vai izkrišanu.


Izmantojot Meguiar’s DA mikrošķiedras apdares vasku, uzklājiet ar DA mikrošķiedras apdares disku un Meguiar DA pamatnes plāksni uz da pulētāja, piemēram, Meguiar’s MT300 Dual Action Pulsher.


Gruntējiet disku, plānā un vienmērīgi sadalot DA mikrošķiedras apdares vasku pa visu spilventiņu.
Iestatiet pulētāju uz 3800 OPM un novietojiet disku plakaniski uz krāsas. Apstrādājiet sekciju, veicot 3-5 pārlaidumus, līdz tiek sasniegta vēlamā apdare.
Kad vasks ir nožuvis, izmantojiet tīru Supreme Shine mikrošķiedras dvieli, lai to viegli noņemtu bez svītrām.
Strādājiet pa daļām virs transportlīdzekļa.


Lai iegūtu vislabākos rezultātus, ir svarīgi bieži tīrīt diskus, izmantojot saspiestu gaisu vai spilventiņu tīrīšanas suku.
Ja nepieciešama mērena krāsas korekcija, pirms tam izmantojiet Meguiar DA mikrošķiedras griešanas disku un D300 DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu, vai arī, ja nepieciešams smagāks griezums, izmantojiet Meguiar DA mikrošķiedras XTra griešanas disku un D300 DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu.
Ja vēlaties maksimāli palielināt rezultātus, izmantojot Meguiar mikrošķiedras sistēmu, varat izmantot DA mikrošķiedras griešanas disku ar D300 DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu, pēc tam ar DA mikrošķiedras apdares disku un D302 DA mikrošķiedras pulēšanas disku un pēc tam pabeigt ar DA mikrošķiedras apdares disku un D301 DA mikrošķiedras apdares vasks. Veicot šīs trīs darbības, tiks nodrošināta izcila krāsas korekcija, maksimizēts spīduma dziļums un noturīga vaska aizsardzība.


Meguiar’s DA mikrošķiedras korekcijas sistēma ir paredzēta lietošanai uz oriģinālā aprīkojuma ražotājiem.

Ražotāja kods:

D301016

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]