search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G12024 Hot Shine Riepu līdzeklis augstākās kvalitātes mitrā izskata ilgnoturīgs spīdums un silikona polimēru aizsardzība (710ml) (USA)

Meguiars G12024 Hot Shine Riepu līdzeklis augstākās kvalitātes mitrā izskata ilgnoturīgs spīdums un silikona polimēru aizsardzība (710ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

14.23


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G12024

https://www.youtube.com/watch?v=2o4qCjkg67w

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

  • Premium augsta spīduma mitra izskata spīdums!
  • Augstākās kvalitātes silikona polimēru maisījums ilgstošam spīdumam
  • Pašizplatīšanās formula novērš svītras, lai iegūtu vienmērīgu apdari
  • Ūdensizturīgu un augstākās kvalitātes silikona polimēru maisījums
  • Pieejams arī 64oz vērtībā - G12064!


Hot Shine riepu aerosols spīdīgam mitram izskatam
Neviena detaļa nav pabeigta, līdz jūsu riepām ir izsmidzināms riepu pārklājums ar dziļu, izcilu spīdumu. Meguiar’s piedāvā ideālu risinājumu, lai jūsu riepas izskatītos vislabākajā veidā, izmantojot Meguiar’s Hot Shine Tire Spray. Šī uzlabotā formula satur unikālu ūdensizturīgu un augstākās kvalitātes silikona polimēru maisījumu, kas nodrošina spīdīgu mitra izskata spīdumu, kas paliek noturīgs. Iepakots ērtā un viegli lietojamā izsmidzināšanas palaidējā, tas ir biezs un izlīdzinās, lai iegūtu vienmērīgu apdari, un novērš svītru veidošanos ar pašizplatīšanās īpašību. Tātad, ja vēlaties savām riepām iegūt spīdīgu, mitra izskata spīdumu, kas ir ūdens noturīgs un ilgstošs, Meguiar Hot Shine riepu aerosols ir ideāla izvēle. Hot Shine Tire Spray ir pieejams arī 32 unces sprūda aerosolā un 64 unces uzpildītājā, lai atjaunotu riepas spīdumu, kad tā beigusies.

Padomi, kā iegūt labākos rezultātus, izmantojot Meguiar Hot Shine Tire Spray


Pirms lietošanas labi sakratiet pudeli.

Vienmēr strādājiet ar vēsu, tīru un sausu riepu labi vēdināmā vietā.

Pārliecinieties, vai katra riepa, ar kuru strādājat, ir pilnībā tīra, lai riepas spīdums būtu vislabākais ar maksimālu spīdumu, aizsardzību un izturību.
Lai rūpīgi notīrītu riepas, izsmidziniet ar tādu līdzekli kā Meguiar’s M39 Mirror Glaze Heavy Duty Vinyl Cleaner vai universālu tīrīšanas līdzekli, piemēram, Meguiar’s D101 All Purpose Cleaner. Samaisiet ar riepu suku un noskalojiet ar ūdeni. Pārliecinieties, ka riepa ir pilnībā sausa. Šī darbība noņems visus netīrumus, netīrumus un jau esošo riepu pārklājumu.


Izsmidziniet produktu tieši uz riepas, lai iegūtu spīdīgu apdari. Izsmidziniet plānā, viendabīgā veidā. Noteikti nepiesakieties pāri.
Izsmidziniet produktu uz aplikatora spilventiņa, lai iegūtu lielāku kontroli un zemu spīdumu.
Noslaukiet pārpalikumu, jo īpaši rievotās vietās, lai novērstu atdalīšanu.


Vecākām riepām var būt nepieciešama otrreizēja plāna uzklāšana, jo tām ir tendence ātri uzsūkt riepu pārklājumus.
Ja uz malas vai krāsas nokļūst pārmērīgs aerosols, nekavējoties noslaukiet pārsēju ar mikrošķiedras vai kokvilnas frotē auduma dvieli, lai izvairītos no notraipīšanas.


Ļaujiet riepas spīdumam pilnībā nožūt un sacietēt. Ļaujiet nostāvēties vismaz 20 minūtes, ja ne ilgāk.
Neuzklāt uz krāsotām virsmām un plastmasas paneļiem.


Nelietot motociklu, velosipēdu vai citu divriteņu transportlīdzekļu riepām vai sēdekļiem. Uzklājot uz šīm virsmām, tās var kļūt slidenas.
Ja nepieciešams, no plastmasas un krāsotajiem paneļiem noņemiet nogulsnējumus, lai izvairītos no notraipīšanas.
Izvairieties no izsmidzināšanas uz bremžu rotoriem, bremžu suportiem, bremžu trumuļiem un riepu protektoru.
Izvairieties no pārmērīgas izsmidzināšanas uz betona un asfalta.


Nekavējoties noņemiet jebkādu izsmidzināmu riepu pārklājumu no betona vai asfalta ar mazgāšanas līdzekli, lai novērstu traipu veidošanos vai slidenas apstākļus.


Ražotāja kods:

G12024

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]