search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G17616 Viegli uzklājams Švīku noņēmējs, kas uzlabo krāsas krāsu Crystal Clear Shine Protection (450ml) (USA)

Meguiars G17616 Viegli uzklājams Švīku noņēmējs, kas uzlabo krāsas krāsu Crystal Clear Shine Protection (450ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

15.65


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G17616

https://www.youtube.com/watch?v=h-QfxT5tClc

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

Vai meklējat labu krāsas skrāpējumu noņēmēju savai automašīnai? Meguiar's G17616 virpuļu noņemšanas līdzeklis ir ideāls risinājums jums. Pulēšanas līdzeklis viegli noņem skrāpējumus no krāsas virsmas.

Swirl Remover ir ļoti viegli lietojams. Tas nerada nekādu apdraudējumu lakai. Turklāt produktu var uzklāt manuāli vai izmantojot DA pulētāju. Virsma pēc uzklāšanas kļūst spīdīga, iegūstot spoguļa spīdumu.

Meguiar SwirlX virpuļu noņemšanas līdzeklis ļauj bez piepūles noņemt virpuļu pēdas, vienlaikus uzlabojot jūsu automašīnas krāsas apdares krāsu un skaidrību. Virpuļi ir visizplatītākā krāsu problēma, un SwirlX ir viegli lietojams risinājums, kas nodrošina ātrus rezultātus. Mūsu neabrazīvā formula darbojas arī, lai novērstu citus gaismas defektus, piemēram, zirnekļa tīklus un hologrammas, vienlaikus atjaunojot kristāldzidrus atspulgus un šovmašīnas perfektu spīdumu. Var uzklāt ar rokām vai ar dubultās darbības pulētāju, un tas ir drošs un efektīvs uz visām spīdīgām krāsām, ieskaitot caurspīdīgo kārtu un vienpakāpju.

  • Virpuļu noņemšanas līdzeklis: bez piepūles noņem virpuļu pēdas, vienlaikus uzlabojot krāsas un krāsas skaidrību
  • Izplatītas krāsas problēmas novēršana: vienkārši lietojams risinājums visbiežāk sastopamajai krāsu problēmai — virpuļiem
  • Defektu noņemšana: neabrazīvā formula darbojas arī, lai novērstu citus gaismas defektus, piemēram, zirnekļa tīklus un hologrammas, vienlaikus atjaunojot Crystal Clear atspīdumus un izcilu automobiļa spīdumu.
  • Ātri rezultāti: nodrošina ātrus rezultātus ar minimālu piepūli
  • Drošs pret caurspīdīgu pārklājumu: drošs un efektīvs uz spīdīgām krāsām, ieskaitot caurspīdīgo kārtu un vienpakāpes krāsu, un to var uzklāt ar roku vai ar dubultās darbības pulētāju

Ražotāja kods:

G17616

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]