search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G18216 Ultimate Šķidrais vasks Ātri un vienkārši uzklāj plānu aizsargslāni max sintētiska aizsardzība dziļi spīdums (432ml) (USA)

Meguiars G18216 Ultimate Šķidrais vasks Ātri un vienkārši uzklāj plānu aizsargslāni max sintētiska aizsardzība dziļi spīdums (432ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

42.69


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G18216

hhttps://www.youtube.com/watch?v=ax8kIjxycnI

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

 • VIENS VIEGLS SOLIS: Formula nodrošina maksimālu sintētisko aizsardzību, izturību, krāsas dziļumu un atstarošanos šajā vienkāršajā solī
 • LIETOŠANA BEZPAPRŪTĪBĀ: Plānās plēves tehnoloģija nodrošina vieglu uzklāšanu un noslaucīšanu pat pilnā saulē, un nekrāso nekrāsotās apdares daļas baltas.
 • ILGNOLĒGTĪGA AIZSARDZĪBA: uzlaboti sintētiskie polimēri savienojas, veidojot ilgstošu aizsargbarjeru, vienlaikus pastiprinot atspulgu, radot neticamu dziļumu un spoguļam līdzīgu spīdumu.
 • ŪDENS RITO TIEŠI NO KRĀSAS: Hidrofobo polimēru tehnoloģija palielina virsmas spraigumu, lai aizsargātu krāsu
 • DROŠS UN ELASTĪGS: Drošs un efektīvs uz visām spīdīgām krāsām un caurspīdīgām krāsām, un to var uzklāt ar roku vai divu darbības mainīga ātruma pulētāju, piemēram, Meguiar's MT300 Dual Action Pulsher
 • Ultimate Liquid Wax ar vienkāršu uzklāšanu
 • Meguiar’s Ultimate Liquid Wax ir aprīkots ar Meguiar's ThinFilm tehnoloģiju, kas padara to par viegli lietojamu vasku. Pat pilnā saulē vasku ir viegli uzklāt un noņemt. Ar vienu vienkāršu soli formula nodrošina maksimālu sintētisko aizsardzību, izturību un atstarošanos. Šis uzlabotais, sintētiskais vasks satur polimērus, kas nodrošina paplašinātu aizsardzību ar pastiprinātu atstarošanos, kas neatstās baltus atlikumus uz transportlīdzekļa apdares un plastmasas. Meguiar’s Ultimate šķidrais vasks nodrošina visilgāko aizsardzību, nodrošina dziļākos, tumšākos atspīdumus, spīdīgu, mitru izskatu un ir drošs uz visām spīdīgām krāsām un caurspīdīgām krāsām.

Kā sagatavot transportlīdzekļa krāsas virsmu pirms vaskošanas
Lai iegūtu labākos rezultātus ar Meguiar’s Ultimate Liquid Wax, sāciet ar tikko mazgātu transportlīdzekli. Meguiar’s Ultimate Wash & Wax ir lieliska iespēja nodrošināt jūsu automašīnai nepieciešamo spīdumu un aizsardzību. Turklāt Meguiar gludās virsmas māla komplektu var izmantot, lai noņemtu visus virs virsmas esošos piesārņojumus, nodrošinot stiklam līdzīgu gludu apdari. Tas arī ļauj vaskam labāk savienoties ar krāsu, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību. Neaizmirstiet, ka pa rokai ir daudz mikrošķiedras dvieļu, lai viegli noslaucītu savu transportlīdzekli un atstātu to ar pārsteidzošiem atspīdumiem un dziļu spīdumu.

Daži padomi Ultimate Liquid Wax uzklāšanai
Viena no lielākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, uzklājot vasku, ir pārāk intensīva tā uzklāšana. Tas tikai pagarina žūšanas laiku, padarot šķidro vasku grūtāk noņemamu un izlietojot vairāk produkta nekā nepieciešams. Vienmēr uzklājiet vasku ļoti plānā kārtā un vienmērīgi pa krāsu un ļaujiet tai sacietēt 3-5 pirms noņemšanas.

Vienkāršākai noņemšanai izmantojiet tīru, sausu mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar's Supreme Shine mikrošķiedras dvieli (iekļauts kastē). Lūdzu, ņemiet vērā, ka zema temperatūra un/vai augsts mitrums var pagarināt Ultimate Wax sākotnējo sacietēšanas laiku.

Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet Meguiar’s Ultimate Liquid Wax ēnā uz tīras, vēsas virsmas pa vienai daļai. Pirms šķidrā vaska noņemšanas nogaidiet 3-5 minūtes sākotnējās sacietēšanas laika.

Īss padoms. Viens veids, kā noteikt, vai vasks ir nožuvis un gatavs noslaucīšanai, ir veikt vilkšanas testu. Palaidiet rādītājpirkstu pāri vaskam un, ja vasks izsmērējas, tas nav gatavs noslaucīt. Tomēr, ja tas ir skaidrs, vasks ir gatavs noņemšanai.

Ražotāja kods:

G18216

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]