search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G18516 Gold Class Ādas un vinila tīrīšanas līdzeklis efektīvi noņem netīrumus un aizsargā virsmu (473ml) (USA)

Meguiars G18516 Gold Class Ādas un vinila tīrīšanas līdzeklis efektīvi noņem netīrumus un aizsargā virsmu (473ml) (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

17.07


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 18:15
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G18516

https://www.youtube.com/watch?v=pLUIDPKAs1k

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:

 • Jaunā formula piedāvā ļoti augstus tīrīšanas risinājumus
 • Droši noņem noturīgus netīrumus un traipus
 • Izveido "kā jaunu" izskatu
 • Apvieno alveju un mitrinošas eļļas izcilai kondicionēšanai
 • Ādas un vinila tīrīšanas līdzeklis atstāj tīras un “kā jaunas” virsmas
 • Ja jūsu automašīnas ādas un vinila virsmas ir sākušas uzkrāties netīrumiem un netīrumiem, Meguiar’s ir ideāls risinājums ar Meguiar’s Gold Class Leather & Vinyl Cleaner. Šis uzsmidzināmais, noslaukāmais produkts ir izstrādāts pietiekami izturīgi, lai notīrītu un noņemtu traipus, tomēr tas ir pietiekami maigs, lai vispārēji tīrītu visas automašīnas ādas un vinila virsmas. Droši notīriet cietos netīrumus un netīrumus, kā arī eļļas un ūdens bāzes traipus, vienlaikus atstājot virsmām tīru, atdzīvinātu izskatu. Zelta klases ādas un vinila tīrīšanas līdzeklis ir ideāls solis ādas sagatavošanai pirms ādas aizsarglīdzekļu, piemēram, Meguiar’s Gold Class ādas kondicioniera, lietošanas. Tas ir arī lieliski piemērots rūpīgai iekšpuses gumijas, formētas plastmasas un vinila tīrīšanai pirms aizsargāšanas ar tādu lietu kā Meguiar’s Ultimate Protectant.

Izmantojot Meguiar zelta klases ādas un vinila tīrīšanas līdzekli

 • Lai iegūtu vislabākos rezultātus bez svītrām, pārliecinieties, vai visas ādas virsmas ir vēsas uz tausti un ir ēnā.
 • Labi sakratiet produktu.
 • Vienmēr ir ieteicams pārbaudīt krāsu noturību un saderību nelielā, neuzkrītošā vietā.
 • Izsmidziniet tieši uz ādas vai vinila virsmas un apstrādājiet plānu un vienmērīgi.
 • Lai iegūtu lielāku kontroli, izsmidziniet tieši uz tīra kokvilnas frotē dvieļa, mikrošķiedras vai aplikatora paliktņa un iestrādājiet plānā un vienmērīgā veidā.
 • Pārpalikumu noslaukiet ar atsevišķu frotē dvieli vai mikrošķiedru.
 • Uz netīrākām virsmām var būt nepieciešamas 2-3 lietošanas reizes.
 • Neturiet skaidras plastmasas virsmas un NAV ekrānus.
 • Nekavējoties noņemiet lieko aerosolu no stikla.

Neaizmirstiet aizsargāt
Pēc rūpīgas iekšējo virsmu tīrīšanas noteikti uzklājiet aizsarglīdzekļus, lai jūsu salons izskatītos pēc iespējas labāk tagad un turpmākajos gados.

Uz ādas virsmām – Meguiar’s Gold Class Rich Leather Conditioner – G18616 satur alveju un mitrinošas eļļas, kas saglabā ādas virsmu sākotnējo izskatu un sajūtu, neatstājot baltus atlikumus vai mākslīgo spīdumu. Tas arī nodrošina būtisku UV aizsardzību, lai palīdzētu novērst novecošanos un saglabātu ādas izskatu kā jaunu.

Uz gumijas, plastmasas un vinila virsmām – Meguiar’s Ultimate Protectant – G14716 piedāvā izcilu aizsardzību ar UV caurspīdīgās pārklājuma tehnoloģiju un atstāj bagātīgu, tumšu spīdumu, vienlaikus pašizlīdzinot, nodrošinot konsekventu un vienmērīgu izskatu. Lieliski piemērots paneļiem, durvju paneļiem un citam!

 

Ražotāja kods:

G18516

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]