search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars C2000 Mirror Glaze Professional Detailinga māls noņem salipušo virsmu droši efektīvi200g. (ASV)

Meguiars C2000 Mirror Glaze Professional Detailinga māls noņem salipušo virsmu droši efektīvi200g. (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

44.11


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: C2000

https://www.youtube.com/watch?v=jGuctMaAUTA

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Par šo vienumu

 • ĀTRA AUTOMAŠĪNAS MĀLĪŠANA: Ātri un viegli noņem pielipušos virsmas piesārņotājus, piemēram, smidzinājumu, kukaiņu gružus, ceļa darvu, sliežu putekļus un saldūdens plankumus.
 • SPOGUĻAM LĪDZĪGA APDARE: Atjauno gludu, stiklam līdzīgu apdari
 • LIETO AR PĀRLIECĪBU: Pilnīgi neabrazīvs un drošs uz caurspīdīgām un vienpakāpes krāsām
 • DAUDZUMS: Drošs un efektīvs uz daudzām virsmām, ieskaitot krāsu, stiklu, metālu un plastmasu
 • IDEĀLS LIETOŠANA: Vislabāk darbojas, ja virsma ir pirmo reizi ieeļļota ar M34 Mirror Glaze Final Inspection (veikalā drošs) vai ar D155 Last Touch Spray Detailer, kas atšķaidīts 1:1, pēc tam maigi berzē līdz spogulis ir gluds.
 • Māla transportlīdzekļa virsmu, lai tā būtu gluda kā stikla krāsa
 • Meguiar’s C2000 Mirror Glaze Mild Professional Detailing Clay ļauj jebkuram profesionālam auto detaļu izstrādātājam vai detaļu veidošanas entuziastam droši un viegli noņemt pielipušos virsmas piesārņotājus no transportlīdzekļa krāsas, gatavojoties pulēšanai un vaskošanai. Ja pēc mazgāšanas un žāvēšanas ar roku pārsit krāsu pāri krāsai un tā šķiet raupja, tas norāda, ka virs krāsas ir pielipuši piesārņojumi. Šis vieglais profesionālais detaļu māls ir pilnīgi neabrazīvs, komplektā ir 200 grami māla, un tas tiek piegādāts atkārtoti lietojamā traukā, lai māls būtu svaigs.

Ideāli piemērots lietošanai ar Meguiar’s M34 Mirror Glaze Final Inspection vai Meguiar’s D155 Last Touch Spray Detailer, kas atšķaidīts 1:1 kā smērviela. Ātri un maigi noņemiet lieko aerosolu, kukaiņu gružus, koku sulas miglu, ceļa darvu un citus virsmas piesārņotājus, vienlaikus atjaunojot "gludu kā stikls" apdari. Drošs un efektīvs uz caurspīdīgas krāsas pārklājuma un vienpakāpju krāsas, kā arī var izmantot arī uz citām virsmām, piemēram, stikla, metāla un gludām plastmasas virsmām.

Tātad, ko īsti dara māla stienis?
Māla stienis droši noņem piesārņotājus, kas uzlīmēti uz krāsotām virsmām, un padara krāsu gludu kā stiklu. Ja pēc mazgāšanas jūsu krāsa šķiet raupja, uz krāsas ir saistīti piesārņotāji.

Tātad, kas ir saistītie piesārņotāji? Krāsas defektus iedala divās atsevišķās kategorijās:


Virs virsmas pielipuši piesārņotāji: uz krāsas virsmas piestiprinātas lietas, kuras mazgāšanas laikā nevar noņemt, piemēram, koku sulas migla, rūpnieciskā izkrišana, ceļu darva un krāsas pārsmidzināšana. Māla stienis droši novērš šādus defektus.


Virsmas defekti zem virsmas: krāsas, piemēram, oksidēšanās, viegli skrāpējumi, virpuļi, ūdens plankumi, putnu izmešanas kodinājumi un traipi. Lai noņemtu zemāk esošos virsmas defektus, izmantojiet tīrīšanas līdzekli/savienojumu, piemēram, Meguiar’s M110 Ultra Pro speed Compound, Meguiar’s Ultimate Compound vai Meguiar’s M210 Ultra Pro Finishing Polish atkarībā no tā, cik spītīgi ir zemāk redzamie virsmas defekti.

Kā izmantot Meguiar detaļu mālu

 • Kad esat noskaidrojis, ka ir nepieciešama māla stieņu sistēma, nomazgājiet automašīnu ar līdzsvarotu pH automazgātavu, piemēram, Meguiar’s Gold Class Car Wash šampūnu un kondicionieri.
 • Nolauziet māla gabalu un izlīdziniet to plaukstas lielumā.
 • Izsmidziniet Meguiar’s M34 Mirror Glaze galīgo pārbaudi uz automašīnas krāsas daļas. Tas ļaus māla stienim vienmērīgi slīdēt pa krāsu.
 • Uzklājiet saplacinātu māla stieni uz krāsas un apstrādājiet to virs izsmidzinātās daļas ar vieglu spiedienu uz priekšu un atpakaļ. Strādājot, jūs uzreiz sāksit sajust atšķirību.
 • Pēc sadaļas pabeigšanas noslaukiet papildu galīgo pārbaudi ar augstākās kvalitātes mikrošķiedras dvieli, piemēram, Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieļiem. Turpiniet strādāt šādās sadaļās virs krāsotajām virsmām. Noteikti salokiet un mīciet mālu uz dažām daļām, lai to atsvaidzinātu.
 • Pēc tam noteikti noņemiet zemāk esošos virsmas defektus un pēc vajadzības nopulējiet pirms vaska uzklāšanas.

Ražotāja kods:

C2000

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]