search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars DBP5 PRO 5 collu 125 mm Soft Buff DA pamatnes (slīpēšanas pēda) — universāla ar lipīgu fiksāciju jebkuram pulētājam (ASV)

Meguiars DBP5 PRO 5 collu 125 mm Soft Buff DA pamatnes (slīpēšanas pēda) — universāla ar lipīgu fiksāciju jebkuram pulētājam (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

29.88


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: DBP5

https://www.youtube.com/watch?v=L6z00IK9aQA

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Par šo vienumu

 • LIETOŠANA AR PULĒŠANAS INSTRUMENTU: vienmērīgi sadala spiedienu optimālai defektu noņemšanai un apdarei ar DA pulēšanas un detalizācijas instrumentu
 • IDEĀLA DISKU KONTŪRA: Precīzi noregulētas ārējās malas ļauj droši pārvietoties pa jebkura transportlīdzekļa līkumiem un kontūrām ar lielāku konsekvenci.
 • DUĀLĀS DARBĪBAS PULĒŠANA: der visiem DA pulētājiem ar 5/16" diametra vārpstu; izmantojiet pulēšanas un pulēšanas spilventiņus, piemēram, Meguiar DA putas vai mikrošķiedras diskus.
 • ĀĶIS UN CILPA: Ātra un vienkārša disku maiņa ar mikro āķa un cilpas stiprinājuma sistēmu
 • ROTĀCIJAS MARĶERIS: Rotācijas indikatora marķējums ļauj atpazīt pamatnes plāksnes rotāciju, lai iegūtu ideālus rezultātus
 • Meguiar 5 collu DA pamatnes plāksne izcilai divējādas darbības pulēšanai
 • Meguiar 5 collu Soft Buff DA pamatnes plāksne — DBP5 ir izgatavota, izmantojot Meguiar MT300 divkāršās darbības pulēšanas ierīci un Meguiar 5 collu Soft Buff DA putu diskus (DFC5, DFP5, DFF5), lai nodrošinātu izcilus rezultātus automašīnas savienošanas, pulēšanas un vaskošanas laikā. DBP5 ir izturīga atbalsta plāksne, kas izgatavota ar papildu kniedēm papildu pastiprināšanai, un tai ir precīzi noregulētas ārējās malas ideālai diska kontūrai gan uz plakanām, gan izliektām virsmām. Uzlabotais dizains vienmērīgi sadala spiedienu, lai nodrošinātu optimālu defektu noņemšanu un apdari, savukārt mikro āķa un cilpas stiprinājums stingri pielīp, kad nepieciešams, bet arī ļauj ātri un viegli nomainīt disku. Rotācijas indikatora marķējums ļauj lietotājam uzraudzīt pamatnes plāksnes rotāciju un darba laikā maksimāli palielināt rezultātus. Ideāli piemērots lietošanai ar Meguiar’s MT300, taču DBP5 derēs arī visiem da pulētājiem ar 5/16” diametra vārpstu. Meguiar 5 collu DA pamatnes plāksne ir izstrādāta arī tā, lai tā labi darbotos ar Meguiar 5 collu DA mikrošķiedras diskiem (DMX5, DMC5 un DMF5).

Kādu paliktni vai disku jūs izmantojat ar Meguiar’s DA pamatnes plāksni?
Bieži vien var būt ļoti mulsinoši, kādu spilventiņu vai disku jums vajadzētu izmantot ar 5 collu DA pamatnes plāksni jūsu da pulētājā. Tātad, šeit ir sniegta informācija, kurai vajadzētu palīdzēt, lai jūs varētu iegūt vislabākos iespējamos rezultātus.

Meguiar's Soft Buff DA putu griešanas disks — DFC5: vieglu vai mērenu krāsas defektu, piemēram, virpuļu, vieglu skrāpējumu, oksidācijas, traipu, gravējumu, hologrammu un citu, noņemšanai. Izmantojiet ar vieglu savienojumu, piemēram, ScratchX 2.0 vai Ultimate Compound.

Meguiar’s Soft Buff DA putu pulēšanas disks — DFP5: ļoti nelielu krāsas defektu, piemēram, vieglu virpuļu vai dvieļu pēdu, noņemšanai un tīras pulēšanas vai glazūras uzklāšanai, lai palielinātu spīduma dziļumu. Izmantojiet ar vieglu tīrīšanas/pulēšanas līdzekli, piemēram, Ultimate Polish vai tīru pulēšanas līdzekli, piemēram, M07 Show Car Glaze.

Meguiar’s Soft Buff DA putu apdares disks — DFF5: lai maigi un vienmērīgi uzklātu galīgo vasku vai hermētiķi, lai nodrošinātu aizsardzību starp krāsu un elementiem. Izmantojiet ar karnaubas vasku, piemēram, Gold Class Carnauba Plus, vai hermētiķi, piemēram, Ultimate Liquid Wax.

Kad putuplasta disku vietā izmantot mikrošķiedras diskus
Meguiar DA mikrošķiedras diski nodrošina lielāku griešanas un tīrīšanas spēju, lai novērstu vidēji smagus vai smagus krāsas defektus un uzlabotu krāsu bez virpuļošanas. Šie diski sākotnēji tika izstrādāti lietošanai ar Meguiar DA mikrošķiedras sistēmu, lai vēl vairāk uzlabotu da pulētāja tīrīšanas spēju vienkāršotā sistēmā.

Meguiar’s DA Microfiber Xtra Cut Disc – DMX5: mērenu vai smagu defektu noņemšanai. Optimizēts lietošanai ar DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu D300.

Meguiar’s DA mikrošķiedras griešanas diski – DMC5: mērenu defektu noņemšanai. Optimizēts lietošanai ar DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu D300.

Meguiar’s DA mikrošķiedras apdares disks — DMF5: lai uzlabotu krāsu, novēršot ļoti vieglus defektus, paaugstinot spīdumu un pievienojot aizsardzību. Optimizēts lietošanai ar DA mikrošķiedras apdares vasku D301, DA mikrošķiedras polish D302 un ultra pulēšanas vasku D166.

Ražotāja kods:

DBP5

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]