search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars DFF6 PRO 6'' 150 mm Soft Buff DA (divdarbības) paralona disks — universāls ar lipīgu fiksāciju jebkuram pulētājam (ASV)

Meguiars DFF6 PRO 6'' 150 mm Soft Buff DA (divdarbības) paralona disks — universāls ar lipīgu fiksāciju jebkuram pulētājam (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

19.92


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: DFF6

https://www.youtube.com/watch?v=Z6dvD8OErFE

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Par šo vienumu
Uzlabota putu tehnoloģija novērš nelielus virsmas defektus, vienlaikus atjaunojot greznu spīdīgu apdari bez virpuļiem
Zems profils optimizētai veiktspējai

Uzlabotas apdares rezultāts ir palielināta disku un instrumentu efektivitāte

Ideāli piemērots, ja to lieto kopā ar dubultās darbības pulētāju un Meguiar's® DBP6 - 6" Soft Buff™ DA pamatnes plāksni

Putuplasta diski ir mazgājami mašīnā un atkārtoti lietojami

Āķa un cilpas sistēma stingri pielīp un ideāli savienojas ar Meguiar's® DBP6 - 6" Soft Buff™ DA pamatnes plāksni
Apdares spilventiņi ar uzlabotu putu tehnoloģiju novērš nelielus virsmas defektus, vienlaikus atjaunojot greznu spīdīgu apdari bez virpuļiem
Inovatīvi zema profila paliktņi nodrošina optimālu veiktspēju
Uzlabotas apdares rezultāts ir palielināta disku un instrumentu efektivitāte
Ideāli piemērots lietošanai kopā ar Meguiar MT300 profesionālo dubultās darbības pulētāju un DBP6 6" Soft Buff DA pamatnes plāksni
Putuplasta diski ir mazgājami mašīnā un atkārtoti lietojami
DFF6 putu apdares disks nodrošina apdari bez virpuļiem, uzklājot vasku vai hermētiķi
Izmantojot uzlabotu putu tehnoloģiju, Meguiar 6" Soft Buff DA putu apdares disks rada apdari bez virpuļiem, uzklājot vaskus un hermētiķus. Inovatīvie zema profila spilventiņi nodrošina lielāku disku un instrumentu efektivitāti, nodrošinot jums optimizētu veiktspēju un uzlabotus apdares rezultātus. var izmantot ar Meguiar divkāršās darbības pulēšanas ierīci MT300 un 6" Soft Buff DA pamatnes plāksni DBP6. Āķa un cilpas sistēma ļauj apdares diskam vienmēr stingri pielipt pie pamatnes plāksnes. Mašīnā mazgājams un atkārtoti lietojams.

Krāsas maisīšana un pulēšana – pareizā spilventiņa izvēle:
Gandrīz nevainojamu krāsas apdari ir viegli iegūt, ja ievērojat dažus vienkāršus pamatprincipus. Meguiar DFC6 putu griešanas disks ir ideāli piemērots savienojumam, lai noņemtu oksidācijas, virpuļu pēdas, traipus un daudz ko citu, izmantojot pulētāju MT300 DA. DFP6 putu pulēšanas disks, kas savienots pārī ar Meguiar pulēšanas līdzekli, palielina spīdumu un dziļumu. DFF6 putu apdares disks ir lieliski piemērots jūsu iecienītā Meguiar vaska uzklāšanai.

Maksimāla rezultāta iegūšana, uzklājot vaskus un hermētiķus

 • 1. Rūpīgi nomazgājiet un nosusiniet transportlīdzekli, lai noņemtu visus vaļīgos piesārņotājus, izmantojot pH līdzsvarotu automazgātavu, piemēram, Meguiar’s Gold Class Car Wash.
 • 2. Ja pēc mazgāšanas un žāvēšanas krāsa jūtas raupja pieskaroties, ir jāizmanto māla stienis, lai noņemtu saistītos piesārņotājus. Meguiar's Hybrid Ceramic Quik Clay Kit vai Meguiar's Smooth Surface Clay komplekts ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai droši noņemtu saistītos piesārņotājus un atstātu krāsu tikpat gludu kā stikls.
 • 3. Viegli vai vidēji zem virsmas defekti, piemēram, virpuļu pēdas, oksidēšanās, kodināšanas pēdas un smalki skrāpējumi, jānovērš ar Meguiar savienojumu, piemēram, Ultimate Compound un DFC6 putu griešanas disku.
 • 4. Ja ir ļoti smalki apakšvirsmas defekti vai ja vēlaties maksimāli palielināt spīduma dziļumu, izmantojiet pulēšanas līdzekli, piemēram, Meguiar’s Ultimate Polish un DFP6 putu pulēšanas disku.
 • 5. Izmantojiet DFF6 putu apdares disku, lai uzklātu savu iecienītāko krāsas aizsardzību, piemēram, Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax, Gold Class Carnauba Plus vai Ultimate Wax.

Lietojumprogrammu padomi

 • Lai iegūtu labākos rezultātus, pārliecinieties, ka automašīna ir vēsa uz tausti un atrodas ēnā.
 • Pievienojiet DFF5 apdares disku Meguiar's MT300 DA pulētāja DBP6 pamatnes plāksnei.
 • Uzklājiet diskam sava iecienītā Meguiar vaska vai hermētiķa gredzenu apmēram ½ collu attālumā no malas.
 • Atcerieties, ka produkta daļa ir ļoti laba.
 • Iestatiet pulētāja ātrumu uz apm. 3800 OPM un novietojiet disku stingri pret krāsu, pirms ieslēdzat pulētāju.
 • Izmantojot vieglu spiedienu un lēnas kustības, sāciet uzklāt vasku vai hermētiķi pa krāsu, izmantojot kustības, kas pārklājas, lai nodrošinātu vienmērīgu pārklājumu un plānu kārtu.
 • Ievērojiet norādījumus par vaska vai hermētiķa lietošanu, vai nu noslaukot pārpalikumu pēc uzklāšanas uz viena vai diviem paneļiem, vai arī gaidiet, līdz visas transportlīdzekļa krāsotās virsmas ir apstrādātas.
 • Ja nepieciešams, pievienojiet vairāk vaska vai hermētiķa, taču nelietojiet to pārmērīgi.
 • Automašīnas pulēšanas paliktni bieži tīriet ar birsti vai saspiestu gaisu.
 • Lai atvieglotu noslaucīšanu, izmantojiet Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli.

Ražotāja kods:

DFF6

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]