search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars DMC6 PRO 6'' 150 mm mīksts mikrošķiedras griešanas pulēšanas disks (2gab) - universāls ar lipīgu fiksāciju jebkuram pulēšanas iekārtai (ASV)

Meguiars DMC6 PRO 6'' 150 mm mīksts mikrošķiedras griešanas pulēšanas disks (2gab) - universāls ar lipīgu fiksāciju jebkuram pulēšanas iekārtai (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

38.42


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: DMC6

https://www.youtube.com/watch?v=0KPF9Pr_Lvo

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Par šo vienumu:

Mikrošķiedras disku tehnoloģija novērš smagus vai vidēji smagus virsmas defektus bez virpuļiem

Izstrādāts, lai palielinātu griešanas efektivitāti
Vislabāk uz līdzenām virsmām
Optimizēts lietošanai ar Meguiar’s® DA mikrošķiedras korekcijas maisījumu - D300 un/vai Meguiar's® Ultra pulēšanas vasku - D166
Atkārtoti lietojams un mazgājams mašīnā
DA mikrošķiedras diska āķu un cilpu sistēma stingri pielīp un ideāli savienojas ar Meguiar's® DBP6 — 6 collu DA Soft Buff™ pamatnes plāksni.


Komplektā divi paliktņi

 • Skrāpējumu noņemšanas līdzeklis: izgriež mērenus virsmas defektus, neradot papildu virpuļus
 • KOREKCIJAS SAVIENOJUMS: optimizēts lietošanai ar DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu D300. Izmantojiet kopā, lai nodrošinātu veiktspēju bez siksnām, zemu putekļu daudzumu ar minimālu sagatavošanas un tīrīšanas laiku
 • JAUNA MIKROŠĶIEDRAS PLAST TEHNOLOĢIJA: Putu interfeiss nodrošina optimālu griešanas efektivitāti un kontrolētu atbilstību
 • EFEKTĪVĀKIE REZULTĀTI: Paredzēti lietošanai ar Meguiar MT300 profesionālo dubultās darbības pulētāju un DBP6 6" DA pamatnes plāksni
 • ATKĀRTOTA LIETOŠANA: Mikrošķiedras diski ir mazgājami veļas mašīnā un atkārtoti lietojami
 • Mikrošķiedras paliktnis – 2 iepakojumu 6” DA mikrošķiedras griešanas diski
 • Meguiar 6 collu DA mikrošķiedras griešanas diska 2 pakotnē ir izmantota uzlabota mikrošķiedras tehnoloģija, lai ātri un efektīvi izgrieztu mērenus OEM krāsas virsmas defektus, neatstājot aiz sevis papildu virpuļus. Ideāli piemērots tādu izplatītu zem virsmas defektu noņemšanai kā skrāpējumi, kodinājumi, traipi, virpuļi un hologramma, vienlaikus uzlabojot spīduma dziļumu. Šie augstākās kvalitātes diski ir izstrādāti ar specializētu putuplasta saskarni, lai nodrošinātu optimālu griešanas efektivitāti un kontrolētu atbilstību, vienlaikus vienmērīgi iestrādājot abrazīvus, lai iegūtu konsekventus rezultātus. Optimizēts lietošanai ar Meguiar 6 collu DA pamatnes plāksni — DBP6, da pulētāju, piemēram, Meguiar’s MT300 divējādas darbības pulēšanas ierīci un Meguiar DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu D300. 6 collu izmērs nodrošina lielisku vadāmību un rezultātus, un tos var mazgāt veļasmašīnā, tāpēc tos var izmantot atkārtoti. Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet Meguiar DA mikrošķiedras apdares disku un Meguiar DA mikrošķiedras apdares vasku D301, lai vēl vairāk uzlabotu krāsu un piemērotu aizsardzību.

Padomi labāko rezultātu sasniegšanai, izmantojot Meguiar’s DA mikrošķiedras griešanas diskus

 • Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, vienmēr strādājiet uz vēsas virsmas un ēnā.
 • Automašīnas mazgāšana un žāvēšana ar augstākās kvalitātes automobiļiem bija kā Meguiar’s Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner G7101FFP. Ja krāsa nav pārāk netīra, notīriet ar smidzinātāju, piemēram, Meguiar's Last Touch Spray Detailer.
 • Novērtējiet krāsu. Izmantojiet Meguiar Professional Detailing Clay C2000 ar Last Touch Spray Detailer (atšķaidītu 1:1), lai noņemtu salipušos piesārņotājus, piemēram, pārsmidzinājumu vai izkrišanu.
 • Lai iegūtu optimālus rezultātus, izmantojiet DA mikrošķiedras griešanas disku ar atbilstošu pamatnes plāksni (3” DBP3, 5” DBP5, 6” DBP6), Meguiar DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu D300 un da pulētāju, piemēram, Meguiar's MT300 divkāršās darbības pulēšanas ierīci.
 • Gruntējiet disku, plānā un vienmērīgi sadalot DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu D300 pa visu spilventiņu.
 • Iestatiet pulēšanas ierīci uz 4800 OPM un novietojiet disku uz krāsotās virsmas.
 • Apstrādājiet 2 x 2 collu platību. Sāciet ar 2–3 piegājieniem ar mērenu spiedienu, kam seko 2–3 viegla spiediena piegājieni tajā pašā zonā.
 • Pirms nožūšanas noņemiet atlikumus ar tīru Meguiar’s Supreme Shine mikrošķiedras dvieli.
 • Ja nepieciešams, atkārtojiet to visās transportlīdzekļa vietās.
 • Lai nodrošinātu maksimālu griešanas spēju, ir svarīgi diskus bieži tīrīt, izmantojot saspiestu gaisu vai spilventiņu tīrīšanas suku.
 • Ja nepieciešams lielāks griezums, izmantojiet Meguiar’s DA Microfiber XTra Cut Disc ar DA mikrošķiedras korekcijas savienojumu.


Iespējas pēc defektu novēršanas

 • 1. iespēja: Meguiar’s DA mikrošķiedras apdares vasks D301 ar Meguiar’s DA mikrošķiedras apdares disku, lai vēl vairāk uzlabotu krāsu un nodrošinātu aizsardzību.
 • 2. iespēja: Meguiar DA mikrošķiedras polish D302 ar DA mikrošķiedras apdares disku, lai vēl vairāk uzlabotu krāsu un palielinātu spīdumu. Apdarē ar DA mikrošķiedras apdares vasku D301.
 • 3. iespēja: Meguiar DA mikrošķiedras polish D302 ar DA mikrošķiedras apdares disku. Pabeidziet ar vasku vai hermētiķi pēc jūsu izvēles.

Ražotāja kods:

DMC6

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]