search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars DRTU143 Bez-Acetona Disku un Riepu Superefektīvs tīrīšanas līdzeklis ar drošu un vienkāršu tīrīšanu 945 ml (ASV)

Meguiars DRTU143 Bez-Acetona Disku un Riepu Superefektīvs tīrīšanas līdzeklis ar drošu un vienkāršu tīrīšanu 945 ml (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

19.92


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: DRTU143

https://www.youtube.com/watch?v=Fcjd41CsW34

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Apraksts:
Meguiar's D107 Citrus Power Cleaner Plus ir ideāls mazputojošs risinājums profesionāļiem, kam nepieciešams ātri un pilnībā noņemt taukus, netīrumus un traipus no paklāja, polsterējuma, plastmasas, dzinējiem un riepām. Šī šķīdinātāju nesaturošā formula ir ideāli piemērota karstās/aukstās ekstrakcijas iekārtām, kā arī ar gaisu darbināmiem tīrīšanas instrumentiem. Atstāj paklāju tīru, patīkami smaržo un šķiedras mīkstas, bez lipīgām paliekām. "Profesionāla izvēle" Meguiar's Detailer produkti ir ideāls risinājums ikvienam, kurš detalizēti apraksta automašīnas mājās, sānos vai pilnas slodzes laikā — tagad ir pieejams viegli pieejamā lietošanai Ready-to-Use formātā.
Universāls tīrīšanas līdzeklis: mazputojošs, bez šķīdinātājiem, gatavs lietošanai, universāls tīrīšanas līdzeklis automašīnas salona tīrīšanai

Apraksts:

Meguiar's Non-Acid Wheel & Tire Cleaner ir profesionāļu izvēle ātrai un efektīvai riteņu un riepu tīrīšanai! Jūs būsiet pārsteigts, cik ātri šis produkts noņem bremžu putekļus, ceļa netīrumus, vieglas smērvielas un netīrumus no caurspīdīgām, rūpnīcā krāsotām, hromētām riteņu un riepu virsmām. Tomēr šo riteņu tīrīšanas līdzekli nevajadzētu lietot uz nepārklāta pulēta alumīnija vai anodētiem riteņiem. Vienkārši izsmidziniet disku vai riepu ar vēsu ūdeni, izsmidziniet uz virsmas Meguiar bezskābes riteņu un riepu tīrīšanas līdzekli un noskalojiet to, tas ir tik vienkārši! Ja riteņi ir stipri piesārņoti, ļaujiet produktam nostāvēties 30-60 sekundes un samaisiet ar riteņu suku. Meguiar's padarīja šo unikālo bezskābes formulu ārkārtīgi drošu, vienlaikus neskopojot ar tīrīšanas jaudu. Ar Meguiar bezskābes riteņu un riepu tīrītāju jūs iegūsit labāko no abām pasaulēm!

  • TĪRĪT DITEŅUS UN RIEPAS: efektīva un vienkārša rūpnīcas OEM caurspīdīga pārklājuma, krāsotu, hromētu riteņu un riepu tīrīšana.
  • ĀTRA TĪRĪŠANA: ātri noņem bremžu putekļus, ceļa netīrumus, vieglu smērvielu un netīrumus
  • VIEGLI LIETOŠANA: Uzsmidziniet, viegli sakratiet, noņemiet šļūteni
  • LIETOŠANAI GATAVA FORMULA: Iepriekš atšķaidīta, nav nepieciešama maisīšana!
  • IZMĒRA IESPĒJA: pieejams arī koncentrētā 1 galona izmērā

Ražotāja kods:

DRTU143

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]