search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars A3116 Deep Crystal System Step-2 krāsas pulēšanas līdzeklis ar kopšanas aizsardzības spīdumu 473 ml (ASV)

Meguiars A3116 Deep Crystal System Step-2 krāsas pulēšanas līdzeklis ar kopšanas aizsardzības spīdumu 473 ml (ASV)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

14.23


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 4
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: A3116

https://www.youtube.com/watch?v=dsyxsQIwgvY

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Produkta apraksts

Lielisku rezultātu radīšana ne vienmēr ir iespējama vienā darbībā. Deep Crystal trīspakāpju sistēma ir ideāli piemērota nopietniem entuziastiem, kā arī tiem, kam ir krāsojums, kas nav kopts tik bieži, kā vajadzētu. Katrs produkts ir izstrādāts, lai sasniegtu noteiktu rezultātu, un tas ir jāpiemēro skaitliskā secībā. Meguiar's A3116EU Deep Crystal Step 2 pulēšanas līdzekli var uzklāt ar roku, izmantojot Meguiar's X3080EU vienmērīgu pārklājumu aplikatoru, vai ar mašīnu ar Meguiar's MT320 dubultās darbības pulēšanas ierīci. Drošs un efektīvs uz caurspīdīgas krāsas pārklājuma un vienpakāpes krāsas. Šis produkts nav vasks un negriež – tas ir tīrs pulēšanas līdzeklis, kas kondicionē un baro krāsu un ir noslēpums, lai radītu satriecošu, dziļu, mitru spīdumu.

Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet kā 2. darbību no 3 pakāpju procesa.

1. darbība: Meguiar's A3016EU dziļo kristālu krāsu tīrītājs. 1. darbība. Noņem vieglus virpuļus un plankumus un sagatavo krāsu pulēšanai un vaskam.

2. darbība: Meguiar's A3116EU Deep Crystal Polish. 2. darbība. Izveido izcilu spīdīgu apdari un kondicionē krāsu pirms vaksācijas.

3. darbība: Meguiar's A2216EU Deep Crystal Carnauba Wax. 3. solis. Nodrošina ilgstošu aizsardzību un rada izcilu izstāžu auto spīdumu.

Padoms: neļaujiet lakai nožūt. Vienkārši uzklājiet un nekavējoties noņemiet ar tīru mikrošķiedras dvieli.

Izmērs: 16oz pudele/473 ml pudele

Ražotāja kods:

A3116

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]