search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G180224 Premium Efektīvs un Drošs universālu virsmu tīrīšanas līdzeklis 710ml spray Pudele (USA)

Meguiars G180224 Premium Efektīvs un Drošs universālu virsmu tīrīšanas līdzeklis 710ml spray Pudele (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

12.81


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G180224

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Produkta īpašības un pielietojums:

 • Ātri noņem noturīgus netīrumus, taukus un netīrumus
 • Spēcīga tīrīšana bez traipiem un balināšanas
 • Universālie ? der praktiski visām ārējām un iekšējām virsmām
 • Daudzpusīgā tīrīšanas formula transportlīdzekļa iekšējām un ārējām virsmām
 • Droši noņem pat spītīgus netīrumus un saķeri
 • Efektīvs daudzfunkcionāls tīrīšanas līdzeklis, kas netīra un neizbalē virsmas

Izstrādāts tieši no Meguiar profesionālās līnijas, lai nodrošinātu intensīvu tīrīšanu ar profesionāliem rezultātiem. Daudzpusīgā formula ātri noņem noturīgus netīrumus, taukus un uzkrājušos netīrumus no praktiski visām iekšējām un ārējām virsmām? tostarp automobiļu, vietējo un komerciālo.

Jaudīgs un efektīvs, tomēr drošs; vinila, plastmasas apdare, audums, paklājs, polsterējums, gumija, hroms. Lieliski piemērots riepu, bortu, riteņu arku, motora nodalījuma un daudz ko citu tīrīšanai! Atjaunojot tos līdzīgi jaunam izskatam, neradot bojājumus.

Lieljaudas daudzfunkcionāls tīrīšanas līdzeklis.
Profesionāla tīrīšana profesionāliem rezultātiem
Meguiar's Heavy Duty Multi-Purpuse Cleaner ir īpaši izstrādāts, lai notīrītu īpaši spītīgus netīrumus. Ārējās virsmas, piemēram, riepas, riteņu arkas vai durvju sliekšņi, bet arī iekšējās virsmas, piemēram, paklāji vai polsterējums, ikdienas lietošanas dēļ ir ļoti netīras. Lieljaudas daudzfunkcionāls tīrīšanas līdzeklis ir pietiekami jaudīgs, lai pilnībā noņemtu saķeri no šīm ārējām un iekšējām virsmām un atjaunotu "kā jauns" izskatu!

 

Ražotāja kods:

G180224

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]