search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G7516 Noturīga Premium riepu želeja Efektīvam / noturīgam riepu spīdumam (USA)

Meguiars G7516 Noturīga Premium riepu želeja Efektīvam / noturīgam riepu spīdumam (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

18.50


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 19:26
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G7516

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Produkta īpašības un pielietojums:

Neviena automašīnas detaļa nav pilnīga bez riepu apstrādes. Meguiar’s Endurance Tyre Gel nav tikai jūsu vidējais riepu spīdums, tā ir uzlabota, ilgstoša formula, kas nodrošina izcili spīdīgu spīdumu, kas ilgst nedēļas pat mazgājot un lietus laikā. Izmantojot specializētus makropolimērus un kopolimērus, Endurance aizsargā riepas pret UV bojājumiem, saglabā tās bagātas un spīdīgas, kā arī palīdz novērst riebīgu brūnināšanu. Tā kā tā ir bieza, bagātīga riepu želeja, jūs pilnībā kontrolējat, tāpēc jums nav jāuztraucas par pārmērīgu izsmidzināšanu uz jūsu diskiem vai krāsas. Tas arī ievērojami atvieglo plānu un vienmērīgu uzklāšanu, lai iegūtu vienmērīgu izskatu, vienlaikus novēršot iebraukšanu, pilienus un plankumus. Pēc tam jūsu riepas paliks melnas ar bagātīgu, tumšu, spīdīgu spīdumu vairākas nedēļas ilgāk nekā parastie riepu spīduma izstrādājumi. Piešķiriet riepām noturīgu spīdumu un aizsardzību, ko tās ir pelnījušas ar Meguiar’s Endurance Tire Gel.

Vienmēr strādājiet uz vēsas virsmas un ēnā.
Pārliecinieties, ka katra riepa, ar kuru strādājat, ir pilnībā tīra, lai riepu želeja darbotos vislabāk ar maksimālu spīdumu, aizsardzību un izturību.
Lai rūpīgi notīrītu riepas, apsmidziniet ar tādu līdzekli kā Meguiar M39 Mirror Glaze Heavy Duty Vinyl Cleaner vai universālu tīrīšanas līdzekli, piemēram, Meguiar’s D101 universālo tīrīšanas līdzekli. Maisiet ar riepu suku un noskalojiet ar ūdeni. Pārliecinieties, vai riepa ir pilnīgi sausa. Šis solis novērsīs visus netīrumus, netīrumus un jau esošo riepu pārsēju.
Uzklājiet vidēju daudzumu riepu želejas uz putu aplikatora, piemēram, Meguiar’s Foam aplikatora spilventiņiem, mīksta auduma vai riepu suku. Uzklājiet plānu un vienmērīgu riepu.
Noslaukiet visus pārpalikumus, īpaši rievotās vietās, lai novērstu atdalīšanos.
Ja jūs atsitāties pret malu, noslaukiet pārsēju no malas ar vecu mikrošķiedras vai kokvilnas frotē dvieli.
Ļaujiet riepu spīdumam pilnībā izžūt un sacietēt. Ļaujiet sēdēt vismaz 10-20 minūtes, ja ne ilgāk.
Ja vēlaties lielāku spīdumu, uzklājiet otru plānu un vienmērīgu kārtu pēc tam, kad esat gaidījis riepas želejas sacietēšanu vismaz 10 minūtes.
Ja vēlaties mazāk spīduma, nekavējoties noslaukiet riepu ar mīkstu drānu.
Ja gadās notīrīties no plastmasas un krāsotiem paneļiem, nekavējoties noslaukiet tos, lai izvairītos no traipiem.

Ražotāja kods:

G7516

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]