search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G17216 Pulēšanas līdzeklis Auto krāsas košuma virsmas atjaunošanai un aizsardzības 450ml (USA)

Meguiars G17216 Pulēšanas līdzeklis Auto krāsas košuma virsmas atjaunošanai un aizsardzības 450ml (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

24.19


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 18:15
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G14512

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

 

Produkta īpašības un pielietojums:

Video saite: https://www.youtube.com/watch?v=3Dydkw9OYwQ

Ultimate Compound Colour and Clarity Restorer ir efektīvs līdzeklis, lai atjaunotu krāsas izskatu uz automašīnas!

Revolucionārā formula maigi pulē virsmu, atjaunojot pārklājuma krāsu un spilgtumu!

Tas ir ātrs un ērts risinājums! Vienā lietojumā tas attīra automašīnas virsmu no oksidēšanās, skrāpējumiem, ūdens traipiem un citiem defektiem. Noslēpums ir Micro Abrasive Technology (SMAT), kas izstrādāta no moderniem profesionāliem produktiem!

Neatkarīgi no tā, vai kompozīciju lietojat ar rokām vai ar divkāršās darbības mašīnu, jūs joprojām saņemsiet lielisku rezultātu!

LIETOŠANAS IETEIKUMI

UZMANĪGI sakratiet. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet savienojumu uz tīras, atdzesētas virsmas.

Manuāla metode:

Nelielu daudzumu uzklājiet uz W0004 putu aplikatora vai X3080 mikrošķiedras aplikatora. Strādājiet pa vienu virsmas daļu vienlaikus, izmantojot apļveida insultus, kas pārklājas. Noņemiet lieko savienojumu ar Meguiar’s® Supreme Shine ™ mikrošķiedru (X2010 vai X2020), kad tas kļūst netīrs, pagrieziet to uz tīro pusi.

Double Action pulētājs (DA):

Nepieciešamo daudzumu uzklājiet uz pulēšanas spilventiņa (putu DFC vai mikrošķiedras DMC). Strādājiet pa vienam apgabalam ar insultu pārklāšanos. Neļaujiet kompozīcijai nožūt. Noslaukiet sausu ar Meguiar’s® Supreme Shine ™ mikrošķiedru (X2010 vai X2020), netīrot to apgriežot uz tīro pusi.

PADOMS

Turklāt drošai pārklājuma aizsardzībai un spīduma noturībai izmantojiet Ultimate Liquid Wax.

  • Krāsas defekta novēršana: galīgais produkts oksidācijas, skrāpējumu, ūdens traipu un traipu noņemšanai bez skrāpējumiem.
  • Labākais automašīnas skrāpējumu noņēmējs: sagriež tikpat ātri kā cietu abrazīvu līdzekli un atjauno virsmas tīrību, nesaskrāpējot vai virpuļot
  • Ietaupiet laiku: skaidra laku izturīga formula ievērojami samazina laiku un pūles, lai atjaunotu ļaunprātīgu vai novārtā atstātu krāsu.
  • Apdullinoša apdare: ekskluzīvā mikro slīpēšanas tehnoloģija atstāj "jaunu" apdari un piešķir spīdumu vienā vienkāršā solī.
  • Drošs caurspīdīgam slānim: drošs un efektīvs caurspīdīgām lakām un vienpakāpju lakām. Var uzklāt ar roku vai ar divējādas darbības pulēšanas pulveri, piemēram, Meguiar MT300 Dual Action Polisher

Ražotāja kods:

G17216

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]