search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G9416EU Paklāju un Interjera tīrāmais līdzeklis iztīra dziļus traipus droši 473ml Spray (USA)

Meguiars G9416EU Paklāju un Interjera tīrāmais līdzeklis iztīra dziļus traipus droši 473ml Spray (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

11.38


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G8504

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

 

Produkta īpašības un pielietojums:

Video saite: https://www.youtube.com/watch?v=984iil-qPXU

Ideāls produkts pat visspītīgāko traipu noņemšanai no paklājiem, polsterējuma, drošības jostām, vinila durvju paneļiem. Efektīva, tomēr droša, netoksiska.

- efektīvi noņem eļļas un ūdens traipus;

- Pilnīgi drošs cilvēkiem, nekaitīgs videi;

- neizkrāso un neatstāj atlikumus.

Metode: rokasgrāmata;

Vaisla: gatava lietošanai.

Pielietojums:

Izsmidziniet savienojumu uz apstrādājamās virsmas un atstājiet 30 sekundes. Ātri nosusiniet ar tīru, sausu dvieli. Noteikti noslaukiet virsmu ar dvieļa tīro pusi. Noslaukiet visu virsmu ar citu dvieli vai sūkli.

Notīra eļļas un ūdens traipus
Vienkārši izsmidziniet un noslaukiet sausu.
Nepazūd un neatstāj nevienu robežu.
Lieliski piemērota interjera paklāju, polsterējuma audumu, vinila un drošības jostu tīrīšanai.
Patīkami svaiga smarža
Iepakojums var pazust
Meguiar salona tīrīšanas līdzeklis Carpet & Interior Cleaner noņem noturīgus piemaisījumus, nenotraipot virsmu, piemēram: kafijas, lūpu krāsas, tauku u.c. traipi pazūd uz visiem laikiem, jo šis interjera tīrīšanas līdzeklis neatstāj lipīgus atlikumus, kuros varētu nosēsties jauni netīrumi.

Iespējas:

Tilpums: 473 ml.


MEGUIARS AUTO APRŪPES PRODUKTI: Uzņēmums tika dibināts pirms 100 gadiem un tagad ir pieejams kā Meguiars Inc. kā viens no pasaules vadošajiem automašīnu kopšanas līdzekļu ražotājiem. Pateicoties vispasaules ciešajām attiecībām ar automašīnu entuziastiem un profesionāliem autovadītājiem, Meguiars ir izveidojis uzticības un cieņas pret šo zīmolu reputāciju.

Ražotāja kods:

G9416EU

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]