search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars Gold Class Carnauba Plus Formulas Aizsargājošs Premium Šķidrais vasks 473ml Pudele (USA)

Meguiars Gold Class Carnauba Plus Formulas Aizsargājošs Premium Šķidrais vasks 473ml Pudele (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

24.19


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G7016

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

 

Produkta īpašības un pielietojums:

Video saite: https://www.youtube.com/watch?v=LOGZyag0jqY

Gold klases augstākās klases vasks ar greznu karnaubas-polimēra maisījumu piešķir jūsu krāsas apdarei spēcīgu, ilgstošu vaska aizsardzību ar izcilu atstarojošu spīdumu
Īpašs karnaubas vaska maisījums ar aizsargājošiem polimēriem ir drošs un efektīvs uz caurspīdīgām kārtām un visiem spīdīgo krāsu veidiem
Šim šķidrajam vaskam ir uzlabota formula, kas rada vēl bagātīgāku spīdumu un atstāj dziļāku spīdumu ar asām, skaidrām atstarojumiem
Viegli slīd un izslēdzas, izmantojot komplektā esošo augstas kvalitātes mīksto putu aplikatoru
Var uzklāt ar roku vai ar DA pulētāju, piemēram, Meguiar MT300 Dual Action Polisher

Premium Meguiar® Gold Class ™ klases Carnauba Plus vasks veido izturīgu, ilgstošu aizsargslāni, kas saglabā jūsu transportlīdzekļa krāsas spīdīgo izskatu.

Īpašs karnaubas vaska un aizsargpolimēru maisījums, lai iegūtu pārsteidzošus rezultātus. Unikālā formula nodrošina bagātīgu pārklājuma piesātinājumu, aizsargā pret izbalēšanu, maskē nelielas skrambas, vienlaikus ilgi saglabājot spoguļa virsmu.

- īpašs karnaubas vaska un aizsargpolimēru maisījums;

- Uzlabota formula dziļākai pārdomām;

- piešķir dzirkstošo spīdumu;

- drošs visu veidu krāsojumiem;

- Viegli uzklājams un viegli berzējams.

Metode: manuāla, rotējoša, dubultā darbība.

Pielietojums:

Labi sakratiet. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet to uz tīras, atdzesētas virsmas. Uzklājiet nelielu daudzumu produkta uz aplikatora vai izsmidziniet kompozīciju plānā vienmērīgā kārtā uz apstrādājamās virsmas, ļaujiet tai nožūt.

Noņemiet savienojumu no virsmas ar Meguiar’s® Supreme Shine ™ mikrošķiedru (X2010 vai X2020) vai 100% CB salveti, pagrieziet audumu uz tīras puses un vēlreiz noslaukiet virsmu.

Piezīme: Var izmantot dubultas darbības pulēšanas mašīnu vai rotējošu pulētāju. Neapstrādājiet gumijas, vinila vai nekrāsotas virsmas.

Ražotāja kods:

G7016

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]