search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G12664 NXT Generation Ph un putojuma balansēts Auto Šampūns 1.89L Pudele (USA)

Meguiars G12664 NXT Generation Ph un putojuma balansēts Auto Šampūns 1.89L Pudele (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

18.50


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 03:39
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G12664

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

 

Produkta īpašības un pielietojums:

Video saite: https://www.youtube.com/watch?v=Qo4UqSvafzk

Mūsu pārbaudītais sintētiskais šampūns iekļūst netīros un atbrīvo tos. PH neitrāla formula maigi, bet efektīvi noņem visstingrākos ceļa un virsmas netīrumus. Šampūns uz polimēra bāzes neuzbrūk vaska aizsargslānim.

 • Ideāli piemērots NXT Tech Wax 2.0
 • Maiga un pamatīga.
 • Notīra maigi un kārtīgi.
 • Saturs: 1.89L
 • Meguiar speciālās zināšanas automašīnu mazgāšanas tehnoloģiju jomā ir radījušas sintētisku mazgāšanas koncentrātu, kas var viegli mazgāt stingrus traipus un ceļa netīrumus.

  Tas vienlaikus darbojas efektīvi un droši!

  Tās pH līdzsvarotā, bioloģiski noārdāmā formula nesabojā uzklāto vaska pārklājumu, kā arī rūpīgi izturas pret visām krāsotajām virsmām, gumijas, vinila un plastmasas ārpuses daļām.

  Meguiar® NXT paaudzes automazgātava ir pirmais solis, lai parādītu automašīnas spīdumu!

  * Ideāli piemērots sagatavošanai Meguiar® NXT Generation Tech Wax ™ 2.0 lietošanai.

  LIETOŠANAS IETEIKUMI

  Lai iegūtu labākos rezultātus, pārliecinieties, ka transportlīdzekļa virsma ir vēsa, pieskaroties. Uzklājiet ēnā. Noskalojiet virsmu ar ūdeni. Ielejiet 4 produktu vāciņus spainī un pievienojiet apmēram 4 litrus ūdens (30 ml uz 4 litriem ūdens). Iegūto maisījumu uzklāj uz transportlīdzekļa virsmas ar tīru rupju sūkli vai mikrošķiedras dūraiņu, piemēram, Meguiar's Microfiber Wash Mitt.

  Rūpīgi izskalojiet transportlīdzekli no augšas uz leju. Lai iegūtu labākos rezultātus, nekavējoties noslaukiet lieko ūdeni ar Meguiar's Water Magnet ™ mikrošķiedras žāvējamo dvieli.

Ražotāja kods:

G12664

 • www.zauers.lv
 • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
 • Tālr.: 67845180
 • Mob. tālr.: 26535359
 • e-pasts: [email protected]