search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G15009 Hot Rims Bremžu putekļu aizsarglīdzeklis barjera Lietajiem diskiem 255ml Spray (USA)

Meguiars G15009 Hot Rims Bremžu putekļu aizsarglīdzeklis barjera Lietajiem diskiem 255ml Spray (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

17.07


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G15009

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Produkta īpašības un pielietojums:

Video saite: https://www.youtube.com/watch?v=SmF0q_JzKtc

Meguiar's Hot Rims bremžu putekļu bloķētājam ir progresīva tehnoloģija, kas nodrošina ļoti izturīgu barjeru, lai aizsargātu jūsu riteņus. Atvieglo riteņu tīrīšanu. Tas ilgst vairākas mazgāšanas reizes. Tas neapmulsinās alumīnija vai hroma riteņus un būs ērti lietojams.
Izmantojot jaunāko UV caurspīdīgā slāņa tehnoloģiju, mēs varam izstrādāt produktu, kas ne tikai ievērojami pārspēj parastos aizsarglīdzekļus, bet ko var izmantot gan iekšpusē, gan ārpusē. Šis spēcīgais aizsarglīdzeklis rada bagātīgu spīdumu un tumsu uz iekšējām virsmām un piešķir jaunu dzīvi ārējai apdarei un formēšanai, iztur mazgāšanu un lietus uz ārējām apdarēm bez svītrām, spīduma un aizsardzības, kas ilgst un ilgst.

Uzlabotā tehnoloģija nodrošina ļoti izturīgu barjeru, lai aizsargātu jūsu riteņus
Atvieglo riteņu tīrīšanu
Pēdējais cauri vairākām mazgāšanas reizēm
Nebloķēs alumīnija vai hroma riteņus
Viegli izmantot
Jums vairs nav jāsamierinās ar aizsargvielām, kas ilgst tikai dienas. Izmantojot UV caurspīdīgas krāsas pārklājumu tehnoloģiju, Meguiar’s Ultimate Protectant (pazīstams arī kā Meguiar's Ultimate Black) piedāvā izcilu UV aizsardzību un spīdumu, kas ievērojami pārspēj parastos aizsarglīdzekļus. Šis spēcīgais aizsarglīdzeklis rada bagātīgu spīdumu un tumsu uz iekšējām virsmām, piemēram, paneļa un durvju paneļiem, un piešķir jaunu dzīvi ārējai apdarei un līstēm. Spīdums un aizsardzība, kas ilgst un ilgst!

Galīgā ilgstošā UV aizsardzība
Ātri izžūst un nav taukains
Iztur mazgāšanu un lietu uz apdares bez svītrām

Ražotāja kods:

G15009

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]