search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G16402 Gaisa atsvaidzinātājs & Efektīvs smaku likvidētājs ''New Car'' 71g (USA)

Meguiars G16402 Gaisa atsvaidzinātājs & Efektīvs smaku likvidētājs ''New Car'' 71g (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

19.92


Cena uz 2023-12-05
Noliktavā: 1
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-12-05 00:48
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G16402

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

Produkta īpašības un pielietojums:

Video saite: hhttps://www.youtube.com/watch?v=RAkcdoPpB-k

Vienreiz lietojot Air Re-Fresher, tiek noņemtas pat visspītīgākās smakas no visa transportlīdzekļa salona. Izmantojiet Meguiar’s Air Re-Fresher kopā ar ventilācijas ventilatora gaisa cirkulācijas slēdzi, un patīkama smarža tiek izplatīta visā automašīnas salonā. Nepatīkamas smakas tiek noņemtas pat grūti sasniedzamās vietās. Paliek pastāvīgi svaiga jauna auto smarža.

Atšķirībā no parastajiem smaku noņemšanas līdzekļiem, kas vienkārši nosēžas uz automašīnu paklājiem un polsterējuma, Air Re-Fresher Mist NEW CAR piepilda visu jūsu interjeru, ilgstoši novēršot nevēlamās smakas!

Smaržas neitralizators caur ventilācijas sistēmu izplatās visā transportlīdzekļa salonā, sasniedzot visas grūti pieejamās vietas, neatgriezeniski iznīcinot nepatīkamās smakas: cigarešu dūmus, dzīvniekus, motoreļļu, pārtiku un daudz ko citu, atstājot sev patīkamu aromātu.

LIETOŠANAS IETEIKUMI

  • Pirms lietošanas pārliecinieties, ka transportlīdzeklī nav cilvēku, augu vai dzīvnieku. Lai iegūtu labākos rezultātus, noņemiet no transportlīdzekļa nepatīkamas smakas avotus. Nosūciet un notīriet netīros paklājus / polsterējumu.
  • Novietojiet automašīnu ēnā labi vēdināmā vietā. Vienā transportlīdzeklī vienlaikus nelietojiet vairāk par 1 bundžu. Iedarbiniet motoru un maksimāli iestatiet iekšējo aukstā gaisa cirkulāciju un aizveriet visus logus.
  • Pagrieziet atsvaidzinātāja izsmidzināšanas atveri prom no sejas un aktivizējiet bloķēšanas āķi.
  • Novietojiet pudeli transportlīdzekļa centrā (starp priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem). Izkāpiet no automašīnas un uz 15 minūtēm aizveriet visas durvis. Pēc 15 minūtēm atveriet durvis, izslēdziet aizdedzi un vēdiniet interjeru 10-15 minūtes.

Ražotāja kods:

G16402

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]