search
Veiksmīgu iepirkšanos!              
Zauers.lv - Since 1998
Darba laiks- darba dienās 10- 18.00

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā Skype raksti mums vai zvani: 67845180; 26535359

Meguiars G36516 Dziļa un noturīgas krāsas aizsarglīdzeklis līdz 365 dienām ar ūdens atgūšanas efektu 473ml (USA)

Meguiars G36516 Dziļa un noturīgas krāsas aizsarglīdzeklis līdz 365 dienām ar ūdens atgūšanas efektu 473ml (USA)

Šai precei līzings nav pieejams.Piegādes izmaksas:
Mūsu birojābez maksas
Rīgā5.69 EUR
Rīgas rajonā7.11 EUR
Rajonu centros8.54 EUR
Pārējā Latvijā11.38 EUR
Uz Omniva4.27 EUR

18.50


Cena uz 2023-11-30
Noliktavā: 2
Pēdējo reizi produkta informācija atjaunota: 2023-11-30 01:14
Add Products
Bilžu galerija

Apraksts

Ražotājs: Meguiars (USA)

Produkta kods: G36516

 

Informācija par ražotāju:

Meguiar's parādījās Amerikā automobiļu ražošanas sākumā. Kopš 1901. gada tas ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ir pionieris automašīnu kopšanas kultūrā. Gandrīz katrā automašīnu izstādē un automobiļu muzejā visā pasaulē jūs atradīsit daudz Meguiar izstrādājumu, kurus lepni izmanto, lai uzturētu un demonstrētu izstādītos vērtīgos transportlīdzekļus. Mūsu apsēstība ar visu nepieciešamo, lai sniegtu šo izskatu “auto izskatās ideāli”, ir padarījis Meguiar’s par elitāru profesionālu detaļu, kaislīgu entuziastu un lepnu automobiļu patērētāju izvēli numur viens visā pasaulē.

Visā 110 gadus ilgajā vēsturē Meguiar’s galvenais mērķis nekad nav mainījies; piedāvājot individuālus risinājumu produktus katrai transportlīdzekļa virsmai. Tas ietver krāsojumu, ārējo plastmasu, stiklu, riteņus, riepas un daudzveidīgo iekšējo apdari. Neuztveriet to tikai tad, kad sakām, ka mēs piedāvājam pasaules labākos automašīnu kopšanas produktus mūsu „kaislīgajiem faniem”, ejiet pajautāt kādam, kurš lieto Meguiar’s, un uzziniet, ko viņi domā.

Meguiar progresīvā ķīmiskā tehnoloģija ir tā, kas atšķir mūsu automašīnu kopšanas diapazonu no daudzajiem atdarinātājiem. Kā partneris globālajai spēkstacijai 3M, Meguiar’s rīcībā ir 3M daudzu tūkstošu pasaulē atzītu pētnieku zinātniskā un tehniskā varēšana, kā arī vismodernākās izpētes iespējas. Šī izcilība, izmantojot inovācijas, ir atslēga, lai Meguiar saglabātu savu pozīciju kā pasaulē viscienījamākā un tirgū vadošā automašīnu kopšanas preču zīme.

 

Produkta īpašības un pielietojums:

https://www.youtube.com/watch?v=HcnDSVxQzsI

  • Var izmantot uz visām krāsotajām ārējām krāsām, plastmasas, metāla un hroma virsmām.
  • Tīra sintētiska formula neatstāj baltas atliekas
  • Viegli izmantot
  • Atstāj spēcīgu spīdumu
  • Meguiar's® Paint Protect nodrošina ilgstošu aizsardzību ar vieglu pielietošanu. Neberzē un neslīpē virsmu. Ūdens vienkārši aizplūst no virsmas pat pēc iknedēļas mazgāšanas.

Metode: rokasgrāmata;

Audzēšana: gatava lietošanai.

Pielietojums:

Uzklājiet nelielu daudzumu putu aplikatora vai DA Power System vaska spilventiņa, pēc tam uzlieciet plānu, vienmērīgu slāni visā transportlīdzekļa virsmā.

Pēc vajadzības atkārtoti uzklājiet produktu aplikatoram. Ļaujiet produktam nožūt 3-5 minūtes, pēc tam noņemiet atlikumu ar mikrošķiedras dvieli (Meguiar's Supreme Shine®).

Apgrieziet dvieli ar sauso pusi, lai to noslauktu.

Meguiar’s Paint Protect ir īpaši izturīgs laku blīvētājs, kas nosaka jaunus standartus, pateicoties tā ļoti vienkāršajai pielietošanai un maksimālajai produktivitātei. Produktu var izmantot tieši bez krāsas tīrīšanas vai pulēšanas. Pat pēc gada regulāras automazgātavas ūdens joprojām uzticami notecēs, pateicoties īpaši izturīgajam pārklājumam. Ideāli piemērots lieljaudas ikdienas transportlīdzekļiem.


Meguiar's Paint Protect

Meguiar's Paint Protect ir īpaši izturīgs krāsu hermētiķis, kas nosaka vienkāršus pielietošanas principus un augstu ražu. Produktu var izmantot tieši bez krāsas tīrīšanas un pulēšanas līdzekļiem. Pat pēc gada iknedēļas automazgātavām * ūdens, pateicoties tā ārkārtīgi izturīgajai formulai, joprojām droši noplūst.

* Pamatojoties uz 52 secīgām roku mazgāšanas reizēm, izmantojot pH neitrālu automašīnas šampūnu.

Var izmantot visām krāsotajām ārējām krāsām, plastmasas, metāla un hroma virsmām.
Tīra sintētiska formula neatstāj baltas atliekas
Īpaši ekonomisks.


Izmantojiet:

Pielietojums: Nav ieteicams stiklam / logam. Lai sasniegtu labākos rezultātus, mazgājiet rokas ar Meguiar automašīnas šampūnu, nosusiniet un pēc tam uz vēsas, sausas virsmas uzklājiet Paint Protect ēnā.

Uz putu sūkļa vai DA Power System vaska spilventiņa uzklāj nelielu daudzumu Paint Protect, pēc tam visu automašīnu izklāj ar plānu, vienmērīgu slāni.


Ja nepieciešams, pievienojiet produktu spilventiņam. Ļaujiet Paint Protect nožūt 3-5 minūtes, pēc tam noņemiet ar augstas kvalitātes mikrošķiedras drānu (Meguiar's Supreme Shine) un ieslēdziet tīru, sausu auduma pusi, lai veiktu pēdējo noslaukumu.


Piezīme: Pēc žāvēšanas produkts neveido piena šķēli. Atšķirībā no vaska, Paint Protect unikālā polimēra formula neveido pienainu plīvuru, bet sacietē 3-5 minūtēs un pēc 24 stundām tiek pilnībā izārstēta, lai radītu neticamu ūdens pērļošanas efektu - transportlīdzekļa mazgāšana pēc transportlīdzekļa mazgāšanas!

* Pamatojoties uz 52 secīgām roku mazgāšanas reizēm, izmantojot pH neitrālu automašīnas šampūnu. Sargāt no bērniem.

Ražotāja kods:

G36516

  • www.zauers.lv
  • Brīvības iela 55 (ieeja no Ģertrūdes ielas)
  • Tālr.: 67845180
  • Mob. tālr.: 26535359
  • e-pasts: [email protected]